W Lesku powstało Koło Partii .Nowoczesna Ryszarda Petru

Lesko i okolice Napisał  %PM, %12 %982 %2016 %22:%Mar wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kilka dni temu odbyło się pierwsze zebranie, na którym wybrano władze .Nowoczesnej na powiat leski. Formację stworzyło dziewięcioro  zwolenników .Nowoczesnej i jak mówią, to dopiero początek, a organizacja będzie się rozwijać.

- Przed nami szereg wyzwań. Musimy być aktywnie obecni w debacie publicznej, ale nie chodzi o to by ślepo krytykować władze czy przeciwników politycznych. Bądźmy w tym konstruktywni, wyjdziemy z własnymi inicjatywami programowymi i rozwiązaniami - zgodnie stwierdzili członkowie .Nowoczesnej.
- Pamiętajmy o tym - stworzenie dobrego i możliwego do realizacji programu dla Leska borykającego się obecnie z wieloma problemami  to nasz priorytet - mówił podczas walnego zebrania członków przewodniczący leskiego koła - Paweł Rysz. - „Koło w powiecie leskim  nie ma na razie stałej siedziby. Te tworzone są w pierwszej kolejności w największych miejscowościach w danym okręgu. (...) Nie wykluczamy, że w perspektywie powiększenia leskiego koła także w naszym mieście powstanie stała siedziba .Nowoczesnej”.
Paweł Rysz zachęca mieszkańców powiatu do wstępowania w szeregi .Nowoczesnej. - Zapraszamy wszystkich mieszkańców  powiatu  chcących budować nową, nowoczesną Polskę, zaczynając od swojej małej ojczyzny – gminy i powiatu.

Lokalnymi strukturami .Nowoczesnej w powiecie leskim  pokieruje  Paweł Rysz.  Wiceprzewodniczącym partii zostali Anna Dudyńska i Aleksy Wójcik, a za finanse odpowiada Elżbieta Rysz.

Koło w Lesku zaprasza również wszystkich sympatyków .Nowoczesnej z całego powiatu do współpracy w ramach działania organizacji.
Zainteresowanych proszeni są o kontakt z przewodniczącym koła pod e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez  fanpage na FB https://www.facebook.com/Nowoczesna-Powiat-Leski-1077218065669079/

Czytany 963 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

poniedziałek, czerwiec, 17, 2019

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik