Marek

LESKO, PODKARPACIE. Jak poinformował UMiG w Lesku, już w tym roku rozpoczną się prace remontowe budynku dawnej świątyni ormiańskiej. Zostanie on gruntownie odrestaurowany i przekształcony na Klub Seniora i Regionalną Izbę Pamięci. Prace mają się zakończyć się w przyszłym roku.


HUZELE, GMINA LESKO. Koło Gospodyń Wiejskich Huzele zaprasza małych mieszkańców wsi Huzele na zabawę karnawałową w najbliższą sobotę, 23 lutego.


LESKO, PODKARPACIE. Gmina Lesko realizuje projekt budowy siłowni plenerowych na terenie 12 sołectw: Bezmiechowa Górna, Bezmiechowa Dolna, Łukawica, Manasterzec, Jankowce, Glinne, Huzele, Średnia Wieś, Dziurdziów, Hoczew, Weremień i Postołów. Jest to możliwe dzięki wsparciu finansowemu z Europejskiego Funduszu Rolnego.


LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza w niedzielę, 3 marca na spektakl "SEPARACJA". Wystąpią aktorzy Sceny "Rode".


LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury zaprasza na wystawę "Pracownia" Projektowania Graficznego uczniów Liceum Plastycznego w Lesku.


BIESZCZADY. W Zachowawczej Hodowli Konia Huculskiego w Wołosatem, w Bieszczadzkim Parku Narodowym, w piątek nad ranem przyszła na świat pierwsza w tym roku klaczka. Jeszcze nie ma imienia. Można zaproponować imię dla małej "hucułki" - warunek: musi zaczynac się na literę A.


LESKO, PODKARPACIE. W niedzielę, 17 lutego odbędzie się w Lesku Otwarty Charytatywny Turniej Halowy dla Damiana. Można jeszcze zgłosić swój udział.


LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury zaprasza w niedzielę, 17 lutego na ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ DLA DZIECI do lat 10.


LESKO, PODKARPACIE. Miejska biblioteka w Lesku serdecznie zaprasza miłośników literatury we wtorek, 19 lutego na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Omawianymi książkami będą - "Bogini tańca" (Ewy Stachniak) oraz "Robinson w Bolechowie" (Macieja Płazy).


SANOK, PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza w niedzielę, 17 lutego na spektakl MIĘDZY ŁÓŻKAMI. Reżyseria - Artur Barciś.


Strona 1 z 167

Pogoda

niedziela, luty, 24, 2019

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik