Marek

LESKO, PODKARPACIE. Aż szkoda, że to niezwykłe, pełne intelektualnych klimatów święto tak szybko przeminęło. Bieszczadzkie Lato z Książką - spotkania ze znakomitymi autorami książek i publicystami -  organizowane u nas, w sercu Bieszczad, to prawdziwa uczta dla ducha i powód do dumy. Za jego sprawą na kilka chwil Lesko zamienia się w prawdziwe miasto literatury. Dziękujemy i czekamy na więcej :)


LESKO, PODKARPACIE. UKS "Aquarius" zaprasza wszystkich miłośników pływania oraz osoby, które chcą się nauczyć pływać na zajęcia w sezonie 2019/2020.


LESKO, PODKARPACIE. Istotnym elementem tegorocznych obchodów Dni Leska były różnorodne turnieje sportowe, m.in. o puchar burmistrza miasta Adama Snarskiego oraz maraton pływacki w leskim Aquariusie dla uczczenia rocznicy 100-lecia niepodległości Polski.


LESKO, PODKARPACIE. Święto naszego miasta wchodzi w finałowy etap. Już dziś będziemy w centrum miasta podziwiać młodzieżową żakinadę, a jutro od rana czeka na wszystkich mnóstwo atrakcji. Choć pogoda nas nie rozpieszcza - z pewnością warto wyjść z domu. Zapraszamy do zabawy!


LESKO, PODKARPACIE. W sobotę, 1 czerwca w naszym mieście odbędą się - Bieg (dystans 6 km) i Zawody Nordic Walking (4,5 km) im. Jana Pawła II. Można nadal zgłaszać swój udział.


LESKO, PODKARPACIE. Teatr "Old Timers Garage" oraz Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zapraszają w piątek, 17 maja na spektakl "PEWNIAK".


LESKO, PODKARPACIE. Lokalna Grupa Działania "Nasze Bieszczady" zaprasza na spotkanie o charakterze konsultacji społecznych z aktualizacją Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na obszarze objętym Strategią rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2014 -2020. Spotkanie odbędzie się 15 maja o godz. 15.00.


LESKO, PODKARPACIE. Miasto i Gmina Lesko ogłasza kolejną akcję zbiórki odpadów z terenu miasta i sołectw. W bieżącym tygodniu, od 14 do 17 maja będzie można pozbyć się zalegających sprzętów elektrycznych i elektronicznych oraz wielkogabarytów w postaci starych mebli - łóżek, szaf, foteli itp.


LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury zaprasza wszystkich chętnych miłośników teatru i aktorstwa na warsztaty teatralne z aktorem Sebastianem Cybulskim.


KOMAŃCZA, BIESZCZADY. Inspiracją tego obrazu była fotografia "Dziewczyny łemkowskie z Komańczy", z 1938 roku, autorstwa wybitnego etnografa i fotografa Romana Rainfussa.


Strona 1 z 172

Pogoda

poniedziałek, czerwiec, 17, 2019

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik