Marek

LESKO, PODKARPACIE. W Lesku ostatnie dni słonecznej jesieni sprzyjały porządkom. Zarówno w mieście, jak i na prywatnych posesjach trwała jesienna krzątanina. Szkoda, że znaleźli się i tacy, którzy z terenów zielonych poza miastem uczynili sobie dzikie wysypisko śmieci.


LESKO, PODKARPACIE. Wybory samorządowe już coraz bliżej. Oprócz burmistrza i Rady miasta, będziemy również wybierać nową Radę powiatu. Poniżej prezentujemy listy kandydatów z powiatu leskiego.


LESKO, PODKARPACIE. Wśród kandydatów na burmistrza Leska jednym z najmłodszych jest Maciej Romanek. Podobnie jak Adam Snarski, nie przekroczył jeszcze trzydziestu lat. Maciej Romanek jest mieszkańcem Manasterca, absolwentem i obecnie doktorantem Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie.


LESKO, PODKARPACIE. Kampania wyborcza w pełni i każdy ze zgłoszonych sześciu kandydatów na burmistrza Leska ma ambicje, aby przekonać mieszkańców gminy do własnej kandydatury. Warto zatem poznać szczegóły ich programów wyborczych. O fotel burmistrza walczy m.in. Paweł Mazur.


LESKO, PODKARPACIE. Wybory w naszym mieście mają już swoją czołówkę sondażową, co oczywiście nie przesądza jeszcze o ich wyniku, ale wskazuje na sympatie wyborcze leszczan. Dobrze radzi sobie medialnie i sondażowo Robert Wolański. Warto zatem poznać szczegóły jego programu wyborczego.


LESKO, BIESZCZADY. Znakomita pogoda przyciągnęła w Bieszczady tysiące zmotoryzowanych turystów. Oblężone były szlaki, drogi i bezdroża... Ale, słoneczny weekend dobiegł końca i trwa wielki exodus powrotny. Lesko, będące na trasie większości powrotów zostało dziś kompletnie zakorkowane. Przysłużyła się temu również będąca w trakcie ("przedwyborczego?") remontu ulica Unii Brzeskiej. Aż strach pomyśleć, co byłoby, gdyby Bieszczady stały się nagle tak popularnym miejscem turystycznych wojaży, jak choćby Zakopane i tego rodzaju najazdy i powroty mielibyśmy przeżywać w niemal każdy weekend roku...


PODKARPACIE, POLSKA. W piątek, 19 października na rynku, nakładem Mystic Production, pojawi się książka zatytułowana „Mój świat”, będąca swoistą "spowiedzią" lidera grupy KSU - Eugeniusza Siczki Olejarczyka.


LESKO, PODKARPACIE. „Lokalni Herosi. 100 inicjatyw przedsiębiorców na 100-lecie niepodległości”, to akcja grupy Eurocash, w której bierze udział m.in. Ludowy Klub Sportowy "SANOVIA" Lesko. Celem jego projektu jest zachęcenie dziewczyn do uprawiania najbardziej popularnej dyscypliny sportowej naszego kraju - piłki nożnej. Walczymy o grant w wysokości 10 tys. zł.


LESKO, PODKARPACIE. Z pewnością Adam Snarski jest jednym z najaktywniejszych medialnie kandydatów na burmistrza Leska. Program wyborczy prezentowany przez niego jest różnorodny i śmiały w założeniach. Czy realny do przeprowadzenia, pokaże czas - pod warunkiem, że mieszkańcy gminy postawią na tego, najmłodszego w stawce kandydata.


LESKO, PODKARPACIE. Im bliżej wyborów, tym więcej można się dowiedzieć o programach wyborczych kandydatów na burmistrza Leska. Obszerny program wyborczy prezentuje kandydat PiS, Józef Orłowski, podkreślając konieczność wspołpracy dla dobra miasta. To rozsądne założenie. Można tylko powątpiewać, czy przy tak mocno spolaryzowanej scenie politycznej w naszym kraju, ten postulat ma realne szanse na realizację.


Strona 1 z 156

piątek, październik, 19, 2018

amgis

Pogoda

piątek, październik, 19, 2018

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik