poniedziałek, grudzień, 10, 2018

Marek

LESKO, PODKARPACIE. Leski basen AQUARIUS zaprasza jeszcze do grudnia na mikołajkową promocję. Każdy mieszkaniec naszego miasta i gminy może skorzystać z 50 proc. zniżki na bilet na basen, saunę orazz siłownię.

Pamiętajmy - aby skorzystać z promocji wymagany jest przy zakupie biletu dokument z adresem zamieszkania.

Zapraszamy!

basen.znizka


PODKARPACIE. Roksana Węgiel z utworem „Anyone I Want To Be” zapewniła Polsce zwycięstwo w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W niedzielę w Mińsku na Białorusi triumfowała pokonując reprezentantów 19 państw. Było to pierwsze zwycięstwo Polski w historii tego konkursu.


LESKO, PODKARPACIE. Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia oraz Leski Instytut Muzyczny zapraszają w środę, 28 listopada na WIECZÓR PATRIOTYCZNY z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.


LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza w środę, 5 grudnia na spektakl "Opowieści z naszego dzieciństwa" w wykonaniu aktorów teatru "Artenes".


LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza w środę, 5 grudnia na spektakl "Skąd nasz ród" w wykonaniu aktorów teatru "Artenes".


LESKO, PODKARPACIE. Dzięki projektowi właściciela marki Serenada, najmłodsi pacjenci leskiego szpitala mają szansę na powstanie kącika zabaw, gdzie będą mogli spędzić miłe chwile i choć na chwilę zapomnieć o chorobie i szpitalnych stresach. Trzeba tylko zagłosować na nasz szpital na stronie projektu. Dajmy piękny prezent dzieciom z oddziału pediatrii szpitala w Lesku!


LESKO, PODKARPACIE. To było wyjątkowe popołudnie. W poniedziałek, 19 listopada o godz. 16.00 odegraniem hymnu narodowego rozpoczęła się pierwsza sesja nowej rady miejskiej. W sali obrad urzędu miasta nie brakowało również mieszkańców Leska, którzy chcieli poznać pierwsze decyzje rady oraz być świadkami zaprzysiężenia nowego burmistrza.


LESKO, BIESZCZADY. Młody leśnik z Nadleśnictwa Lesko uratował myszołowa, który został ranny w zderzeniu z linią energetyczną.


LESKO, PODKARPACIE. Sanovia Lesko jest jednym z najstarszych klubów piłkarskich w Polsce. W sobotę, 17 listopada, uroczyście obchodziliśmy 95-lecie istnienia tego klubu.


LESKO, PODKARPACIE. W poniedziałek, 19 listopada odbędzie się pierwsza sesja nowej Rady Miejskiej w Lesku oraz zaprzysiężenie nowo wybranego burmistrza miasta Adama Snarskiego. Ceremonia odbędzie się w budynku urzędu przy ul. Parkowej 1.


Strona 1 z 162

Pogoda

poniedziałek, grudzień, 10, 2018

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik