Premiera drugiego sezonu "WATAHY" już w niedzielę. HBO odkodowane HBO promocja

Premiera drugiego sezonu "WATAHY" już w niedzielę. HBO odkodowane

Kino, Teatr Napisał  %PM, %14 %890 %2017 %20:%Paź wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Media 0
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

BIESZCZADY. To bardzo dobra wiadomość dla miłośników świetnego serialu HBO - "Wataha", którego akcja osadzona jest w Bieszczadach. Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu już w niedzielę, a z tej okazji kanał HBO będzie odkodowany od soboty do niedzieli. Zapraszamy!

Pierwszy z sześciu odcinków oglądać będziemy w niedzielę, 15 października, na antenie HBO. Sceny, które zobaczymy w nowych odcinkach, kręcone były w wielu bieszczadzkich miejscowościach, m.in. w Zagórzu i w Sanoku.

Wataha to polski kryminalno-sensacyjny serial telewizyjny emitowany przez HBO Polska od 12 października 2014 r. Jest najchętniej oglądanym serialem tej stacji w Polsce.
Pierwszy sezon cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Ekipa filmowa ponownie wróciła w Bieszczady w październiku ubiegłego roku. Nowe odcinki będą kontynuacją poprzednich. W obsadzie znowu zobaczymy Leszka Lichotę, Aleksandrę Popławską, Bartłomieja Topę, i Mariana Dziędziela. Reżyserem jest Katarzyna Adamik, znana m.in. z produkcji „Boisko Bezdomnych” oraz Jan. P. Matuszyński (Ostatnia Rodzina).

Warto również dodać, że fantastyczne tło muzyczne serialu  tworzą wykorzystane utwory bieszczadzkiego zespołu „Tołhaje”.

Materiały można znaleźć na stronie: http://www.hbo.pl/magicznebieszczady/

Czytany 726 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

wtorek, lipiec, 16, 2019

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik