Rodzinny festiwal dobrej zabawy już za nami Fot. Violetta Gajek

Rodzinny festiwal dobrej zabawy już za nami Wyróżniony

ROZRYWKA Napisał  czwartek, 20 sierpień 2020 02:24 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, PODKARPACIE. W minioną niedzielę mieszkańcy Leska i goście naszego miasta mogli wziąć udział w Rodzinnym Festiwalu Różności, który odbywał się na błoniach za starym basenem. Dopisała pogoda i uczestnicy, a organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by to niedzielne popołudnie było okazją do znakomitej zabawy i letniej rekreacji dla całych rodzin.

A działo się, działo, bo nie brakowało w trakcie tej imprezy zarówno sportowej rywalizacji, jak i kulturalnej rozrywki (niezawodne Bieszczadzkie Żabki). Można było smacznie zjeść, ugasić pragnienie i - przede wszystkich świetnie wypocząć.

Nie zabrakło również wielkiej loterii z cennymi nagrodami, a na miłośników techniki czekały m.in. pokazy sprzętu lotniczego.

W tym trudnym czasie trzeba szczególnie docenić zaangażowanie organizatorów w przygotowanie i sprawny przebieg zabawy. Inicjatorem wydarzenia był leski przędsiębiorca i społecznik Dariusz Sowa. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie "Przestrzenie wyobraźni" przy wsparciu władz miasta.

Zapraszamy do naszej GALERII ZDJĘĆ z festiwalu (poniżej tekstu).

Fot. Violetta Gajek

Czytany 420 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 03 wrzesień 2020 06:59

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

środa, grudzień, 02, 2020

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik