poniedziałek, czerwiec, 14, 2021

Koncert grupy „NAD PORAMI ROKU” - zaprasza Jaś Wędrowniczek

Imprezy Napisał  wtorek, 04 sierpień 2015 19:27 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W najbliższą niedzielę, 9 sierpnia, do Rymanowa na popołudnie z piosenką turystyczno-poetycką w wykonaniu grupy „NAD PORAMI ROKU” zaprasza Hotel-restauracja "Jaś Wędrowniczek". Start - godz. 15.00. Wstęp wolny!

Muzycy:
• Łukasz Leśniak – gitara akustyczna wokal.
• Wojtek Leśniak – gitara akustyczna, wokal.


Strona zespołu: www.nadporamiroku.pl

Grupa "Nad Porami Roku" prezentuje piosenkę turystyczno-poetycką.  Założycielem jest Wojtek Leśniak – muzyk, gitarzysta, wokalista, kompozytor i aranżer ze Szczecina.

W repertuarze grupy znajdują się autorskie utwory, do których inspiracje zaczerpnięte są z wielu kierunków muzycznych, począwszy od jazzu poprzez muzykę klasyczną, celtycką i folk, skończywszy na poezji śpiewanej z kręgu Krainy Łagodności.

Wojtek Leśniak muzykę sprawnie łączy z liryczną twórczością toruńskiej poetki, mieszkającej wiele lat w Bieszczadach, Wiesławy Kwinto-Koczan. Owocem tej współpracy są piosenki „Okna”, „Przytul mnie” i „Anielskie Posłanie”, które zostały umieszczone na wydanej w 2012 roku  płycie „W górach jest wszystko, co kocham, cz. VIII – Góry i Ludzie”.

W 2014 roku zespół wydał swoją autorską płytę zatytułowaną „Przytul  mnie”, która została wybrana piątą płytą roku w plebiscycie – POETYCKA BAZOWA PŁYTA ROKU 2014!!!

Zapraszamy na niebanalną poezję śpiewaną, piosenkę turystyczno-poetycką w akustycznej, nowoczesnej, niepowtarzalnej formie i brzmieniu.

Hotel ** Restauracja Jaś Wędrowniczek
ul. Bieleckiego 8, 38-480 Rymanów
www.jas-wedrowniczek.pl


Źródło: Jaś Wędrowniczek

 

nadporamiroku.plakat

Czytany 1023 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 sierpień 2015 19:32

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

poniedziałek, czerwiec, 14, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik