Już dziś - Kino pod gwiazdami w SANOKU

Imprezy Napisał  wtorek, 11 sierpień 2015 03:57 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Sztuka iluzji, quizy wiedzy filmowej, tropienie bajkowych postaci, kinowe kalambury – a wieczorem pokazy plenerowe filmów: „Pingwiny z Madagaskaru” oraz „Skyfall”. Bank BGŻ BNP PARIBAS oraz Burmistrz Miasta Sanoka zapraszają na Filmowy Piknik Rodzinny, który odbędzie się dziś, 11 sierpnia, na Rynku w Sanoku.

W trakcie pikniku odbędą się liczne konkursy i zabawy. Największym wyzwaniem będzie quiz wiedzy filmowej - „Widziałem, powiedziałem – wygrałem”. Najmłodsi będą tropić bajkowe postaci i zabawią się w magiczne kalambury.
Prawdziwe wyzwanie czeka na uczestników „Filmowego podróżowania”. Najodważniejsze z rodzin udowodnią, że pakowanie wakacyjnego plecaka zajmuje im nie dłużej, niż wysłanie smsa. Będzie możliwość ścigania się w układaniu bajkowych klocków na czas i wzięcia udziału w konkursie sprawdzającym dykcję.

Dodatkową atrakcją Filmowego Pikniku Rodzinnego jest pokaz magicznych sztuczek. - Za pomocą pięciu zmysłów potrafię wykreować złudzenie, że posiadamy też szósty – obiecuje Radek Hoffman, iluzjonista, który wiedzę oraz pasję wykorzystał do powołania pierwszego w Polsce Muzeum Sztuki Iluzji.

Dzień pełen wrażeń zakończą pokazy filmowe: „Pingwiny z Madagaskaru” (o godz. 18.00), to fantastyczne żarty językowe i niespodziewane zwroty akcji, spektakularne upadki Szeregowego, Skippera, Rico i Kowalskiego, natomiast dla miłośników słynnego agenta 007 przygotowano pokaz filmu „Skyfall” (o godz. 20.00).

Filmowe lato Banku BGŻ BNP Paribas, to cykl dedykowanych eventów o tematyce filmowej, które odbędą się w 56 miejscowościach na terenie całego kraju. Akcja zaplanowana została od 3 lipca do 30 sierpnia i stanowić będzie jedno z największych w Polsce Road Show w okresie letnim.

Źródło: UMiG Sanok

kiniplakat sanok

Czytany 988 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

poniedziałek, wrzesień, 27, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik