środa, czerwiec, 19, 2024

VI Zawody Mikołajkowe z UKS Aquarius Lesko. Zaproszenie

SPORT W REGIONIE Napisał  wtorek, 01 grudzień 2020 02:54 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

LESKO, PODKARPACIE. Uczniowski Klub Sportowy "Aquarius" Lesko zaprasza  wszystkich klubowiczów , dzieciaki i mastersów z gminy Lesko na VI ZAWODY MIKOŁAJKOWE z UKS AQUARIUS LESKO.

Jak co roku na zawodach nie zabraknie św. Mikołaja, który dla uczestników przygotował drobne upominki oraz medale i pamiątkowe dyplomy.
W tym roku została wprowadzona opłata startowa w wysokości 20 zł od uczestnika. Opłata wnoszona jest w kasie pływalni Aquarius w Lesku. Jest to cegiełka wsparcia pływaków dla znajdującej się - ze względu na pandemię - w trudnej sytuacji leskiej pływalni, z której korzystają od 7 lat.  
Tegoroczne zawody mikołajkowe odbywają się w trudnym czasie epidemii, dlatego wszyscy uczestnicy proszeni są o stosowanie się do poleceń organizatorów. Impreza zostanie przeprowadzona zgodnie instrukcją Polskiego Związku Pływania - zgodnie z protokołem bezpieczeństwa COVID.
Zapisy prowadzone są u trenerów klubu oraz w dniu zawodów. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie stosownego oświadczenia i wyrażona na piśmie zgoda rodzica na udział w zawodach (druki do odebrania u trenerów).
Zawody odbywają się bez udziału publiczności. Organizatorzy zapraszają rodziców do pomocy w organizacji imprezy.

REGULAMIN IMPREZY POD LINKIEM - TUTAJ.

zawody.mikolajkowe.plywanie

Czytany 1647 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.