poniedziałek, lipiec, 15, 2024

Marek

Moto Forszmak zaprasza

Dział: Imprezy czerwiec 05 2024 0

KRASNYSTAW. Już w najbliższy weekend, od 7 do 9 czerwca, w Krasnymstawie odbędzie się 15. edycja Moto Forszmaku. W programie imprezy wiele, wiele atrakcji, nie tylko dla miłośników motocykli. Zapraszamy!


WAŃKOWA, BIESZCZADY. Już w najbliższą sobotę, 11 maja, w ośrodku BIESZCZAD.ski Wańkowa w ramach imprezy z okazji 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej odbędzie się koncert zespołu IRA.


LESKO, PODKARPACIE. Urząd Miasta i Gminy Lesko przypomina wszystkim potencjalnym wnioskodawcom programu Czyste Powietrze, aby z dużą ostrożnością wybierali firmy wykonawcze i starannie zapoznawali się z wszelkimi dokumentami przed ich podpisaniem.


WAŃKOWA, BIESZCZADY. Z okazji dwudziestej rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, w stacji BIESZCZAD.ski Wańkowa w najbliższą sobotę i niedzielę, 11 i 12 maja, odbędzie się dwudniowa impreza rozrywkowa z mnóstwem atrakcji. Między innymi dla uczestników wydarzenia zagra znakomita grupa rockowa IRA.


LESKO, PODKARPACIE. Są już pierwsze wieści na temat leskiego Pikniku Country. W trakcie dwóch dni imprezy - w pierwszy lipcowy weekend - na festiwalowej scenie wystąpi aż siedem zespołów, reprezentujących zarówno country, jak bluesowe brzmienia, no i oczywiście rock.


LESKO, PODKARPACIE. Już w najbliższy czwartek, 9 maja w Bieszczadzkim Domu Kultury odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa  Marii Brodackiej - "Lesko Marii. Portrety miasta".


LESKO, PODKARPACIE. Tomasz Bebkiewicz startuje w najbliższych wyborach samorządowych niejako w dwóch rolach - kandydata na fotel burmistrza oraz kandydata na radnego Rady Miejskiej.


LESKO, PODKARPACIE. Krystyna Grela jest kandydatką na radną, reprezentującą Komitet Wyborczy Pawła Mazura.


LESKO, PODKARPACIE. Kampania wyborcza w pełni. Dziś prezentujemy kandydata do Rady Miejskiej - Roberta Gembusia.


LESKO, PODKARPACIE. Dziś prezentujemy kandydatkę do Rady Miejskiej - Agnieszkę Jarecką.


Strona 1 z 206