środa, czerwiec, 19, 2024

Moto Forszmak zaprasza

środa, 05 czerwiec 2024 07:14 Napisał

KRASNYSTAW. Już w najbliższy weekend, od 7 do 9 czerwca, w Krasnymstawie odbędzie się 15. edycja Moto Forszmaku. W programie imprezy wiele, wiele atrakcji, nie tylko dla miłośników motocykli. Zapraszamy!


IRA zagra w Wańkowej. Zaproszenie

środa, 08 maj 2024 06:29 Napisał

WAŃKOWA, BIESZCZADY. Już w najbliższą sobotę, 11 maja, w ośrodku BIESZCZAD.ski Wańkowa w ramach imprezy z okazji 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej odbędzie się koncert zespołu IRA.


Dwa dni atrakcji w Wańkowej! Zaproszenie

środa, 08 maj 2024 06:08 Napisał

WAŃKOWA, BIESZCZADY. Z okazji dwudziestej rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, w stacji BIESZCZAD.ski Wańkowa w najbliższą sobotę i niedzielę, 11 i 12 maja, odbędzie się dwudniowa impreza rozrywkowa z mnóstwem atrakcji. Między innymi dla uczestników wydarzenia zagra znakomita grupa rockowa IRA.


Kolejny Country&Rock Festival już w lipcu

środa, 08 maj 2024 05:30 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Są już pierwsze wieści na temat leskiego Pikniku Country. W trakcie dwóch dni imprezy - w pierwszy lipcowy weekend - na festiwalowej scenie wystąpi aż siedem zespołów, reprezentujących zarówno country, jak bluesowe brzmienia, no i oczywiście rock.


LESKO, PODKARPACIE. Już w najbliższy czwartek, 9 maja w Bieszczadzkim Domu Kultury odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa  Marii Brodackiej - "Lesko Marii. Portrety miasta".


Kwietniowe premiery. Zaproszenie do kina

poniedziałek, 18 marzec 2024 19:06 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. W miesiącu kwietniu leskie kino proponuje kilka interesujących premier, m.in. film "Strefa interesów" - tegorocznego laureata dwóch Oscarów.


LESKO, PODKARPACIE.  Powolutku, powolusiu, ale... zbliża się czas niezwykłego festiwalu "ZEW się budzi", który na przełomie maja i czerwca br. (31.05.-1.06) gościć będzie nasze miasto.


LESKO, PODKARPACIE. Miłośnicy kina, jak co miesiąc, mogą skorzystać także z oferty leskiego kina. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem seansów.


Wystawa malarstwa Elżbiety Kwiatanowskiej-Nawrocki

piątek, 08 marzec 2024 15:07 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. W sali ekspozycyjnej Bieszczadzkiego Domu Kultury  już od 19 lutego trwa wystawa malarstwa Elżbiety Kwiatanowskiej-Nawrockiej "Percepcja VI 2024".


Standup dla czterdziestolatka. Zaproszenie BDK Lesko

piątek, 08 marzec 2024 13:37 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Już dziś, 8 marca o godz. 19.30 w sali widowiskowej Bieszczadzkiego Domu Kultury wystąpi Bartosz Gajda z programem "Standup dla czterdziestolatka". Dobra rozrywka murowana. Zapraszamy!


Zew się budzi. Bilet w prezencie? Czemu nie...

czwartek, 28 grudzień 2023 19:48 Napisał

LESKO, PODKARPACIE.  Czas świąteczno-noworoczny to znakomita okazja do zafundowania komuś (lub sobie!), oryginalnego prezentu - biletu na niezwykły festiwal "ZEW się budzi", który w pierwszy weekend majowy gościć będzie nasze miasto.

Pomysł na festiwal "ZEW się budzi" wyrósł z pasji ludzi tworzących markę ZEW for men, którzy, zjednoczeni miłością do natury, przygód i muzyki, zorganizowali pierwszą edycję wydarzenia w 2018 roku, właśnie  w Lesku. W kolejnych latach festiwal "odwiedził" Cisnę i Ustrzyki Dolne, by ostatecznie, w 2024 r. powrócić do miejsca pierwszej edycji.

Już 30 maja 2024 r. w godzinach wieczornych planowane są atrakcje na terenie miasteczka festiwalowego. Wstęp na teren w tym dniu będzie bezpłatny. 31 maja o godzinie 7.00 odbędzie się tradycyjny koncert o poranku, a kolejne koncerty od godz. 15.00.

Festiwal rozpocznie się 31 maja epickim koncertem o świcie, bo kto powiedział, że festiwal nie może zacząć się przed śniadaniem? Razem z pierwszymi promieniami słońca, uczestnicy festiwalu otrzymają solidną porcję muzycznych witamin, które obudzą ZEW pozytywnej energii.

Rzuć zatem wszystko, wsiądź w cokolwiek i pędź w Bieszczady na piątą edycję festiwalu "ZEW się budzi"!
Spotkamy się w dniach 31 maja – 1 czerwca 2024, w Lesku. Niech energia gór i legendy połączą nas ponownie!

BILETY:
https://kicket.com/wydarzenia/zew-sie-budzi-festiwal-20975?eventId=262552&fbclid=IwAR1pxdf0qtNpG94BoOFOET4KoCgdm71jV6bqMOiBJxewwQ5gvaupfl5BoPw
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/113896/Lesko/ZEW+si%C4%99+budzi+2024/?fbclid=IwAR3Nmrob67FQd17_Fl6lxv08zdH9mqFV-buWKdho8BxQlWC6c0o7xmih54Q/

 

Zewsiebudzi.pl
Radio Odzew
ZEW for Men


"Hotelowe Manewry" ponownie w Bieszczadzkim Domu Kultury

poniedziałek, 25 grudzień 2023 17:26 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Już po raz drugi na deskach sceny BDK Lesko zagości Ustrzycki Teatr Dramatyczny ze spektaklem "Hotelowe Manewry".


Sylwestrowe show cyrkowe w Lesku

poniedziałek, 25 grudzień 2023 17:03 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Sylwestrowe show cyrkowe, to oryginalna propozycja zarówno dla mieszkańców naszego miasta, jak i odwiedzających region turystów.


VI Noc Basenów zaprasza!

poniedziałek, 25 grudzień 2023 16:58 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Już po raz szósty Basen Aquarius zaprasza chętnych na znakomitą, wodną zabawę, która odbędzie się w przedsylwestrową noc, 30 grudnia.


LESKO, PODKARPACIE. Kiedy pierwsza edycja festiwalu "Zew się budzi" odbywała się w naszym mieście - zapachniało znakomitą imprezą nie tylko muzyczną, ale i w pełni klimatyczną. Pasującą do bieszczadzkiej specyfiki. Co prawda, ZEW "uciekł" nam na chwilę, ale po czterech latach rozłąki - wraca do swoich "początków" i w wiosenno-letnich  okolicznościach, właśnie w Lesku odbędzie się szósta edycja tego festiwalu, który będzie nas "budził" w dniach od 30 maja do 1 czerwca 2024 r.


DUKLA, PODKARPACIE. Browar Dukla, to niezwykłe miejsce na mapie naszego regionu. Poza oczywistą działalnością, browar ten jest miejscem, gdzie regularnie odbywają się różnego rodzaju muzyczne eventy, a tamtejsze koncerty przyciągają miłośników mocnego brzmienia nie tylko z południa Polski. Tym razem - już 14 i 15 kwietnia - Browar Dukla zaprasza wszystkich fanów dobrego punkrocka na koncerty z okazji swoich ósmych urodzin. Zagra m.in. KSU, Kobranocka i Sexbomba. Zapraszamy!


Walentynki na Pierwszym Piętrze... Zaproszenie

wtorek, 18 styczeń 2022 20:59 Napisał

LESKO. Specjalnie przygotowane na tę okazję menu, miła atmosfera i dźwięki fantastycznej muzyki... To wszystko będzie czekało na pary, które zdecydują się zarezerwować stolik w restauracji "Pierwsze Piętro" w dniach 13 i 14 lutego i uczcić ten wyjątkowy w roku dzień - Dzień Zakochanych.


Jubileuszowa 10 SENIORIADA Lesko 2021. Zaproszenie

czwartek, 07 październik 2021 21:29 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Jak ten czas leci... Już za miesiąc, 19 i 20 listopada Lesko gościć będzie uczestników jubileuszowej 10 SENIORIADY, czyli Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów.


Narodowe czytanie wybitnej literatury polskiej na trwałe wpisało się w kalendarz wydarzeń kulturalnych niemal w całej Polsce. Wydarzenie to w swym założeniu ma propagować czytelnictwo i zachęcać do poznania twórczości najlepszych pisarzy. Siłą rzeczy leskie bibliotekarki od 2012 roku, czyli od kiedy impreza miała swój początek, starannie przygotowują się do tego wydarzenia. W tym roku czytana była „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.


LESKO, PODKARPACIE. Już w najbliższą, sobotę, 19 czerwca w leskim Amfiteatrze odbędzie się piękna impreza - jubileusz 40-lecia Zespołu Tanecznego Bieszczadzkie Żabki. Uroczysty koncert rozpocznie się o godz. 17.00.


CHMIELOWISKO 2021. Zaproszenie

piątek, 11 czerwiec 2021 10:38 Napisał

BIESZCZADY. W pierwszy wakacyjny weekend, 2 i 3 lipca, w Bogdance w Kalnicy  odbędzie się CHMIELOWISKO - niezwykła impreza poświęcona pamięci Chmiela oraz wszystkich bieszczadzkich bardów, którzy już kroczą po niebiańskich połoninach... Start w piątek, 2 lipca o godz. 16.00.


Muzyczny Sagan zaprasza

czwartek, 10 czerwiec 2021 16:30 Napisał

BIESZCZADY. Zajazd "U Górala" serdecznie zaprasza w piątek, 25 czerwca na koncert - "Muzyczny Sagan". Wstęp bezpłatny!


33. edycja Pikniku Country już w lipcu!

wtorek, 08 czerwiec 2021 05:12 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Urząd Miasta i Gminy Lesko oraz Bieszczadzki Dom Kultury zapraszają 2 i 3 lipca na XXXIII edycję Country Festiwalu. Impreza ma być w tym roku wzbogacona o wykonawców rockowych. Tradycyjnie już, festiwalowi towarzyszyć będzie zlot motocyklowy - 23 Bike Week LESKO 2021. Zatem - będzie się działo...


Galeria Sztuki Synagoga otwiera sezon

sobota, 01 maj 2021 07:23 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury serdecznie zaprasza od środy 5 maja do odwiedzania Galerii Sztuki Synagoga, gdzie rusza wystawa "Bieszczadzkie Zadumania". W jej ramach swoje prace prezentują znakomici regionalni twórcy - malarze, rzeźbiarze i rękodzielnicy.


KONKURS. Zapraszamy wszystkich miłośników ptaków do udziału w KONKURSIE na najładniejszą budkę lęgową dla ptaków. Gatunek ptaków, dla których przygotowana będzie budka - dowolny, ale warto wziąć pod uwagę te najczęściej u nas gniazdujące, jak wróble, szpaki, mazurki, sikorki itd.


Basen Aquarius już w pełni otwarty

wtorek, 09 marzec 2021 19:36 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. To dobra wiadomość dla wszystkich miłośników pływania rekreacyjnego. Pływalnia Aquarius w Lesku uruchomiła, oprócz basenu sportowego, także basen rekreacyjny. Codziennie od 7 do 22.00 można skorzystać z obu basenów.


Wystawa w leskiej bibliotece ponownie czynna

wtorek, 09 marzec 2021 17:35 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Po przerwie, ponownie otwarta została w leskiej bibliotece teatralizowana wystawa Jarosława Figury: "Czas Leska - 550 lat miasta".


Startują nowe zajęcia w BDK Lesko. Zaproszenie

czwartek, 04 marzec 2021 20:51 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku ogłasza nabór dzieci w wieku 7 – 13 lat na zajęcia wokalno-muzyczne. Jest możliwość udziału w różnorodnych grupach tematycznych.


SANOK, PODKARPACIE. To z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich miłośników kina, stęsknionych za wyprawami do kina i atmosferą towarzyszącą seansom - sanockie kino wznowiło działalność. Zaprasza na pierwsze seanse.


LESKO, PODKARPACIE. W ten zimowy, chłodny czas, święto miłości i zakochanych - WALENTYNKI - jest świetną okazją do konkursowej zabawy. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza mieszkańców gminy do udziału w walentynkowym konkursie pod hasłem "Moje Walentynki".


LESKO, PODKARPACIE. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Lesku zaprasza najmłodszych do udziału w konkursie plastycznym pn. "Ilustracja mojej ulubionej książki". Jeszcze tylko w czwartek można przesłać prace konkursowe!


Najpiękniejsze szopki już wybrane

poniedziałek, 21 grudzień 2020 20:20 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku poinformował, że w ubiegłym tygodniu zakończył się gminny etap Konkursu "Na najpiękniejszą szopkę i kartkę bożonarodzeniową". Jury wybrało po trzy zwycięskie kartki i szopki.


LESKO, PODKARPACIE. W specjalnych warunkach, związanych z wymaganiami epidemicznymi, udało się w minioną niedzielę, 6 grudnia, przeprowadzić na basenie sportowym leskiego Aquariusa kolejną już edycję Mikołajkowych Zawodów Pływackich.


LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy Lesko zapraszają spektakl "Jedno życie leskie", który będzie miał swoją premierę online w piątek o godz. 18.00 na stronach Bieszczadzkiego Domu Kultury oraz gminy Lesko.


III Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się!

poniedziałek, 23 listopad 2020 22:40 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Urząd miasta, po konsultacjach z Sanepidem, zdecydował o organizacji w tym roku w dniach 18 i 19 grudnia, III Jarmarku Bożonarodzeniowego. Z pewnymi ograniczeniami, w reżimie sanitarnym, ale mamy nadzieję, że tegoroczny grudniowy jarmark przyniesie wszystkim sporo radości i wprowadzi w świąteczny nastrój.


LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury zaprasza do wzięcia udziału w internetowym konkursie na wiersz z okazji 102. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości - Mój wiersz dla Ojczyzny.


LESKO, PODKARPACIE. Ruszył ogólnopolski konkurs pt. „Koło ARiMR – w sercu wsi”, w którym z pewnością odnajdą się kreatywne Panie z Kół Gospodyń Wiejskich. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada.


Natchnieni Bieszczadem w Millenium Hall. Rzeszów zaprasza

czwartek, 08 październik 2020 20:45 Napisał

RZESZÓW, PODKARPACIE. Rzeszów Millenium Hall zaprasza w sobotę, 10 października na DZIEŃ BIESZCZADZKI. Wystąpią "Natchnieni Bieszczadem", czyli znakomici artyści z regionu.


Piąte urodziny Browaru Dukla. Dobra muzyka i wierni fani

piątek, 02 październik 2020 19:33 Napisał

DUKLA, PODKARPACIE. W ostatni weekend września, od piątku do niedzieli Browar Dukla obchodził swoje 5. urodziny. Jako, że znakiem rozpoznawczym firmy są nie tylko dobre piwa, ale muzyczne wydarzenia i koncerty, również i urodzinowe obchody nie mogły obyć się bez rockowych riffów.


LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury zaprasza od niedzieli, 4 października o godz. 17.30 na teatralizowaną wystawę poświęconą historii Leska. Wystawę "Jedno życie leskie - dziejowe szelesty miasta" będzie można odwiedzić na poddaszu Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej.


V urodziny Browaru Dukla. Zaproszenie - zagra m.in. KSU

środa, 23 wrzesień 2020 19:42 Napisał

DUKLA, PODKARPACIE. Browar Dukla - jeden z nielicznych browarów rzemieślniczych na Podkarpaciu zaprasza na swoje 5. urodziny. Z tej okazji, przez trzy dni - od piątku, 26 września  do najbliższej niedzieli na stadionie MOSiRu Dukla odbędą się koncerty takich grup, jak KSU, Proletariat czy Łydka Grubasa. Szykuje się mnóstwo atrakcji muzycznych, kulinarnych i po prostu znakomita zabawa.


Komańcza zaprasza na Przegląd Filmów Karpackich

wtorek, 22 wrzesień 2020 18:33 Napisał

KOMAŃCZA, BIESZCZADY. Trzy  interesujące filmy, ukazujące postaci  związane z Podkarpaciem zostaną zaprezentowane podczas tegorocznego Przeglądu Filmów Karpackich, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 września w Komańczy. Początek - godz. 18.30.


Rodzinny festiwal dobrej zabawy już za nami

czwartek, 20 sierpień 2020 02:24 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. W minioną niedzielę mieszkańcy Leska i goście naszego miasta mogli wziąć udział w Rodzinnym Festiwalu Różności, który odbywał się na błoniach za starym basenem. Dopisała pogoda i uczestnicy, a organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by to niedzielne popołudnie było okazją do znakomitej zabawy i letniej rekreacji dla całych rodzin.


Dancing pod gwiazdami. Zaproszenie

wtorek, 18 sierpień 2020 03:51 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza w najbliższą sobotę, 22 sierpnia na niezwykły DANCING POD GWIAZDAMI. W programie imprezy nie tylko okazja do tańca, ale również karaoke z DJ Jurkiem.


Leski Rodzinny Festiwal Różności. Zaproszenie

poniedziałek, 10 sierpień 2020 12:45 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. W najbliższą niedzielę, 16 sierpnia, w naszym mieście odbędzie się Rodzinny Festiwal Różności. W programie imprezy m.in. turniej rodzinny, pokazy sprzętu lotniczego i loteria z cennnymi nagrodami.


Bieszczadzkie spotkania ze sztuką - ROZSYPANIEC już po raz XI

poniedziałek, 10 sierpień 2020 12:41 Napisał

PRZYSŁUP, CISNA, BIESZCZADY. Już po raz 11. w dniach od 13 do 16 sierpnia odbędą się Bieszczadzkie Spotkania ze Sztuką - ROZSYPANIEC. W programie m.in. koncerty, kiermasz artystyczny oraz warsztaty rękodzieła. Szczegóły - na plakacie.


Dancing pod gwiazdami. Zaproszenie

środa, 22 lipiec 2020 05:14 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury przygotował na  najbliższy weekend interesującą ofertę rozrywkową. Jeśli tylko pogoda nie pokrzyżuje organizatorom planów, w piątkowy i sobotni wieczór szykuje się wspaniała zabawa.


Filmowe piątki w leskim amfiteatrze. Zaproszenie

piątek, 17 lipiec 2020 07:41 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury zaprasza na wakacyjne "Filmowe piątki w leskim amfiteatrze". Pierwszy seans już 24 lipca!


Dzień Otwarty Galerii Sztuki "Synagoga"

piątek, 17 lipiec 2020 07:09 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. W najbliższą sobotę, 18 lipca, Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza wszystkich miłośników sztuki regionalnej i kultury żydowskiej na Dzień Otwarty Galerii Sztuki "Synagoga".


Galeria Synagoga już otwarta!

piątek, 05 czerwiec 2020 08:31 Napisała

LESKO, PODKARPACIE. W poniedziałek, 1 czerwca, swoje podwoje otworzyła leska Galeria Synagoga. Na miłośników sztuki czekają piękne i różnorodne dzieła regionalnych twórców.


Ciekawa propozycja BDK Lesko - Mój Nikifor

środa, 27 maj 2020 19:09 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Na stronie BDK Lesko znaleźć można ciekawą propozycję dla wszystkich miłośników dobrego kina - link umożliwiający obejrzenie interesującego filmu - Mój Nikifor, ze znakomitą rolą Krystyny Feldman.


LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury zaprasza od 1 czerwca do galerii Synagoga, gdzie swoje prace wystawiają regionalni artyści w ramach wystawy BIESZCZADZKIE ZADUMANIA.


LESKO, PODKARPACIE. Z racji zbliżającego się Dnia Dziecka Bieszczadzki Dom Kultury organizuje konkurs internetowy - „Zaprojektuj swój Wymarzony Minipark Rozrywki”. Technika dowolna.


Konkurs internetowy dla mieszkańców gminy. Zaproszenie

poniedziałek, 16 marzec 2020 21:18 Napisała

LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku ogłasza Konkurs Internetowy dla dzieci, młodzieży i rodzin z terenu miasta i gminy Lesko, pod nazwą "JAK SPĘDZAM SWÓJ WOLNY CZAS".


Mężczyzna prawie idealny. Zaproszenie na koncert

czwartek, 27 luty 2020 20:13 Napisał

LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury zaprasza - nie tylko panie - w niedzielę, 8 marca na koncert Artura Gotza - promujący nowy album artysty - Mężczyzna prawie idealny.


LESKO, PODKARPACIE. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Lesku zaprasza w czwartek, 5 marca na WIECZÓR POETYCKO-TEATRALNY.


Strona 1 z 9