poniedziałek, październik, 02, 2023

Piąte urodziny Browaru Dukla. Dobra muzyka i wierni fani Fot. Violetta Gajek / mojelesko.pl

Piąte urodziny Browaru Dukla. Dobra muzyka i wierni fani Wyróżniony

Imprezy Napisał  piątek, 02 październik 2020 19:33 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

DUKLA, PODKARPACIE. W ostatni weekend września, od piątku do niedzieli Browar Dukla obchodził swoje 5. urodziny. Jako, że znakiem rozpoznawczym firmy są nie tylko dobre piwa, ale muzyczne wydarzenia i koncerty, również i urodzinowe obchody nie mogły obyć się bez rockowych riffów.

Już w piątek na scenie wystąpił m.in. The Analogs i - ze znakomitym koncertem - Farben Lehre. Sobota, mimo chłodu i deszczu (na szczęście niebo dało wszystkich wytchnienie na czas koncertów) zgromadziła wiernych fanów naszej regionalnej "kultowej" grupy - KSU. Ich koncert trwałby pewnie do rana, gdyby zależało to jedynie od woli widzów :)
Niedziela przywitała wszystkich chłodną i wietrzną aurą, ale nie odstraszyła miłośników zamykającej urodzinowe obchody grupy "Łydka grubasa". Niedzielny koncert "Łydki" dowiódł, że grupa ta znakomicie prezentuje się na żywo. To był nie tylko dobry koncert, ale i znakomita zabawa dla każdego fana rocka.
Piąte urodziny Browaru Dukla przeszły już do historii. Mimo trudnego czasu pandemii i nie najlepszej aury, organizatorom udało się przygotować dobrą, muzyczną imprezę i miejmy nadzieję, że za rok zobaczymy kolejne urodzinowe koncerty.

Poniżej tekstu - nasza GALERIA ZDJĘĆ z koncertów.

Fot. Violetta Gajek / mojelesko.pl

Czytany 788 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.