poniedziałek, lipiec, 15, 2024

V urodziny Browaru Dukla. Zaproszenie - zagra m.in. KSU Wyróżniony

Imprezy Napisał  środa, 23 wrzesień 2020 19:42 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

DUKLA, PODKARPACIE. Browar Dukla - jeden z nielicznych browarów rzemieślniczych na Podkarpaciu zaprasza na swoje 5. urodziny. Z tej okazji, przez trzy dni - od piątku, 26 września  do najbliższej niedzieli na stadionie MOSiRu Dukla odbędą się koncerty takich grup, jak KSU, Proletariat czy Łydka Grubasa. Szykuje się mnóstwo atrakcji muzycznych, kulinarnych i po prostu znakomita zabawa.

Urodzinowa impreza browaru rozpocznie się już w piątek, 26 września o godz. 15.00 zlotem foodtracków, a od 18.30 zagrają - The Pajx, The Analogs oraz w finale wieczoru - zespół Farben Lehre.

W sobotę foodtracki zapraszają już od godz. 11.00, a pierwsza grupa -  Panta Koina - rozpocznie koncert o godz. 17.30. Dwie godziny później zagra znakomity Proletaryat, a gwiazdą tego wieczoru będzie KSU, który niezmiennie od wielu już lat jest jednym z najpopularniejszych zespołów naszego regionu.

Ostatni "urodzinowy" dzień browaru Dukla również rozpocznie się o godz. 11.00 zlotem foodtracków, a o 14.00 odbędzie się - dla twardzieli - Bieg na górę Cergową. Popołudniowe koncerty rozpocznie Guitars Force, a po nim Transgresja. Wieczorem scenę opanują niepodrabialni, zwariowani faceci z zespołu Łydka Grubasa! Ci, co mieli już okazję posłuchać i pooglądać, co wyrabiają muzycy tej grupy, z pewnością skorzystają z okazji zobaczenia występu Łydki Grubasa na żywo.
Czyli - będzie się działo!

Zapraszamy!

Bilety do nabycia w przedsprzedaży i również w dniu koncertów.

browar.dukla

Czytany 1067 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.