Ania Dąbrowska z Wesołej zwyciężczynią The Voice Kids! Kadr z programu The Voice Kids Poland.
Anna Dąbrowska - "Świat się pomylił" - Finał - The Voice Kids Poland 2 The Voice Kids Poland

Ania Dąbrowska z Wesołej zwyciężczynią The Voice Kids! Wyróżniony

Dział: Podkarpacie Napisał  luty 25 2019 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Media 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

WESOŁA, PODKARPACIE. Ania Dąbrowska z Wesołej na Podkarpaciu wygrała w sobotni wieczór drugą edycję konkursu The Voice Kids. Gratulujemy!

W sobotni wieczór, w finale konkursu młoda wokalistka z Podkarpacia nie miała sobie równych. Ania Dąbrowska zaśpiewała utwór Patrycji Markowskiej „Świat się pomylił” i głosami widzów wygrała drugą edycję The Voice Kids.

Młoda artystka otrzymała nagrodę główną w wysokości 50 tysięcy złotych oraz kontrakt z wytwórnią Universal. Prezenty wręczyła jej Roksana Węgiel – zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids, także "reprezentantka"  Podkarpacia.

Po zwycięstwie, Ania napisała m.in. na FB:
– Kochani (...) Bardzoooo bardzooo Wam dziękuję za wsparcie. Jesteście najlepsi na świecie!! Chciałabym najbardziej podziękować mojej kochanej trenerce CLEO za WSZYSTKO! (...) Dziękuję mojej szkole Centrum Sztuki Wokalnej!! Moje kochane voiciki DZIĘKUJĘ za to, że mogliśmy spędzić ten cudowny czas razem! (...) Jesteście najlepszymi ludźmi w moim życiu. Dziękuję całej produkcji programu The Voice Kids TVP. Kocham kocham kocham kocham kocham Was wszystkich najmocniej na świecie. To była najpiękniejsza przygoda mojego życia i nigdy tego nie zapomnę!

Ania Dąbrowska ma 13 lat i jest uczennicą ósmej klasy Szkoły Podstawowej im. J. Piłsudskiego w Wesołej oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I st., w Dynowie w klasie fortepianu. Jest także uczennicą Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Niestety, Ania, choruje na mukowiscydozę, to bardzo poważne schorzenie, dlatego młoda wokalistka sama o sobie mówi, że nie traci czasu, nie wie ile go ma, i realizuje swoje największe marzenia.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

 
Źródło: YT/AnikaDabrowska, The Voice Kids Polska

Czytany 478 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

wtorek, lipiec, 16, 2019

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik