Kolejne zmiany organizacji ruchu na wylocie z Sanoka Materiał wykonawcy projektu

Kolejne zmiany organizacji ruchu na wylocie z Sanoka

Dział: Podkarpacie Napisał  listopad 06 2019 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

SANOK, PODKARPACIE. W środę 6 listopada w południe wprowadzone zostały w Sanoku kolejne zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu DK28 z DW886. Jest to miejsce, gdzie budowane jest rondo, z którego będzie się wjeżdżać na obwodnicę Sanoka od strony Krosna. Jak poinformował wykonawca projektu, zmiana polegać będzie na przeniesieniu relacji Brzozów-Sanok i Sanok-Krosno na północną jezdnię ronda. Czasowo zamknięta zostanie relacja Krosno-Brzozów.

KOMUNIKAT WYKONAWCY

Informuję, że dniu 06.11.2019 (środa) w południe nastąpi wprowadzenie kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu drogi krajowej DK28 (kierunek Sanok, kierunek Krosno) z drogą wojewódzką z DW886 (kierunek Brzozów). Zmiana polegać będzie na przeniesieniu relacji Brzozów-Sanok i Sanok-Krosno na północną jezdnię ronda. Czasowo zamknięta zostanie relacja Krosno-Brzozów. Relacja Krosno-Sanok pozostanie na swoim dotychczasowym przebiegu. Na wylocie w kierunku Brzozowa zostanie wprowadzony ruch wahadłowy w celu wykonania jezdni w pełnej szerokości. Etap ten jest niezbędny do kontynuacji przebudowy skrzyżowania na rondo i zgodny z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu. Wprowadzenie kolejnego etapu organizacji ruchu może wiązać się z wydłużonym czasem przejazdu przez skrzyżowanie dla wszystkich relacji. Utrudnienia potrwają około 1 miesiąc.

Kierowców prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności, przestrzeganie oznakowania oraz wykonywanie poleceń osób kierujących ruchem.

Poniżej zdjęcie skrzyżowania w trakcie przebudowy oraz fragment projektu czasowej organizacji ruchu.

Damian Delikat
Z-ca Dyrektora Kontraktu / Budowa obwodnicy Sanoka w ciągu DK 28 Zator-Medyka

obwodnicaSanok

Rondo nr 1 etap

Czytany 578 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

sobota, sierpień, 08, 2020

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik