Podziel się dobrem na Święta! Wyróżniony

AKTUALNOŚCI Napisał  poniedziałek, 23 listopad 2020 17:35 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

LESKO, PODKARPACIE. Nie sposób nawet wyobrazić sobie, jak trudne muszą być świąteczne chwile dla osób ciężko chorych i ich bliskich. A gdy nieuleczalnie chore są dzieci, święta mogą przynieść jeszcze trudniejsze doznania. Zachęcamy zatem do wsparcia pięknej akcji charytatywnej - ZBIÓRKI NA RZECZ DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ DLA DZIECI NIEULECZALNIE CHORYCH W BRZOZOWIE.

Nadchodzące święta są szczególne dla każdego z nas. Bez względu na to, czy przeżywamy je religijnie, czy traktujemy jako piękną tradycję, wszyscy pragniemy spędzać wigilijny wieczór w gronie bliskich nam osób. Ta noc jest symbolem narodzin nowego życia i nadziei na lepsze chwile - tak nam potrzebne w trudnych czasach.
Przygotowując prezenty dla naszych bliskich, wesprzyjmy również tę niezwykłą kwestę, której animatorką jest Kamila Knuth. Ta młoda, utalentowana artystka, już w ubiegłym roku przygotowała podobną akcję, a teraz ponownie gorąco namawia do udziału w zbiórce darów dla chorych dzieci z DPS w Brzozowie:
"Kochani... Mimo zwariowanego czasu i ciągle otaczających nas negatywnych informacji, nie zapominajmy, że istnieją też piękne i wspaniałe rzeczy. W ubiegłym roku wasza mobilizacja i dobroć była godna podziwu, dlatego również w tym roku proszę was o drobny gest. I choć zło niszczy nasz świat, pokażmy, że nie zniszczy w nas dobroci."

Lista potrzebnych produktów jest bardzo skromna i praktyczna:

1. Artykuły higieniczne
- chusteczki nawilżane
- podkłady do przewijania
- środki gigieny osobistej dla dzieci
- pampersy
2. Środki czystości
3. Słodycze
4. Artykuły edukacyjne - szkolne

Z pewnością warto dodać jakąś zabaweczkę - coś, co przyniesie ze sobą choć małą chwilkę radości :)

Więcej informacji pod nr. tel. 733 333 667.

Zachęcamy także do odwiedzenia strony - Zakątek Baby Jagi, autorstwa Kamili - tam z pewnością będą zamieszczane najświeższe wiadomości dotyczące zbiórki - TUTAJ.

zbiorka.na.dom

Czytany 215 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

wtorek, styczeń, 19, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik