"Finał z głową" już 31 stycznia. Zbiórka na rzecz WOŚP 2021 również w Lesku. Apel sztabu Wyróżniony

AKTUALNOŚCI Napisał  środa, 06 styczeń 2021 20:23 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, SANOK, PODKARPACIE. Ze względu na epidemię, tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ma skromniejszą formę, z większym udziałem zbiórek online, ale wolontariusze WOŚP będą prowadzić również tradycyjną zbiórkę do puszek - 31 stycznia. Również na terenie Leska będziemy mogli spotkać młodych wolontariuszy i serdecznie zapraszamy do ich wsparcia, bo - jak zwykle - cel akcji jest szczytny: 29 finał WOŚP gra na rzecz zakupu sprzętu laryngologicznego, otolaryngologicznego i diagnostyki głowy.

Apel organizatorów:

"Witajcie Kochani!
Za nami ciężki rok 2020, pełen niepewności i wyrzeczeń. Z nadzieją i optymizmem powitaliśmy jednak Nowy Rok. Wierzymy, że razem DAMY RADĘ!
Przed nami inny niż zazwyczaj 29 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Inny, ale równie gorący za sprawą Waszych serc i chęci pomocy!
31 stycznia Lesko z Bieszczadzkim Sztabem WOŚP gra „Finał z głową” dla sprzętu laryngologicznego, otolaryngologicznego i diagnostyki głowy! Bądźcie z nami!
W tym roku pieniążki do puszek zbieramy na ulicach naszego miasta, ale i za pomocą eSkarbonek. Puszka stacjonarna pojawi się też w Biurze Podawczym Urzędu Miasta i Gminy Lesko!
Niestety, COVID-19 spowodował, że finałowe wydarzenia kulturalne zmuszeni jesteśmy przenieść do sieci, ale i z tym damy sobie radę! Kto jak nie my! Dołączcie do nas!

Jeśli ktoś z Was chciałby wesprzeć sztab atrakcyjnymi przedmiotami na licytację – ZAPRASZAMY!

Więcej informacji niebawem. Siema!!!"

Link do strony leskiego sztabu - TUTAJ

wosp.2021

Czytany 376 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

sobota, grudzień, 04, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik