Pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Lesku kom. Jacka Pączka Fot. KPP Lesko

Pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Lesku kom. Jacka Pączka Wyróżniony

Lesko i okolice Napisał  niedziela, 07 luty 2021 16:29 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

LESKO, PODKARPACIE. Komisarz Jacek Pączek, Komendant Powiatowy Policji w Lesku, po 30 latach służby przeszedł na emeryturę. Pracę leskich policjantów nadzorował od listopada 2016 roku. W piątek, 5 lutego odbyło się jego uroczyste pożegnanie.

Komisarz Jackek Pączek pożegnał się z policyjnym mundurem. Nadinspektor Henryk Moskwa, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie podziękował mu za długoletnią służbę. Wczoraj, za profesjonalizm, pełną zaangażowania pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców i gości powiatu leskiego podziękowania złożył starosta, Andrzej Olesiuk. Również życzenia i podziękowania przekazała kadra kierownicza, policjanci i pracownicy cywilni leskiej komendy.

Kom. Jacek Pączek służbę w Policji rozpoczął w grudniu 1990 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Przemyślu. Od początku swojej zawodowej kariery związany był z leską komendą Policji. Początkowo kilkanaście lat pracował w Ogniwie Ruchu Drogowego, później został jego kierownikiem. Następnie pełnił funkcję zastępcy, a później samego Naczelnika Wydziału Prewencji i RD KPP w Lesku. Od sierpnia 2016 roku pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Lesku, na którego urząd został powołany w listopadzie tego samego roku.

Na emeryturze kom. Jacek Pączek zamierza poświęcić się swoim pasjom, między innymi podróżom i wędkarstwu.

Komendant wojewódzki powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Lesku podinsp. Grzegorzowi Koczera, dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych.

Źródło: KPP Lesko

komendant2

Czytany 217 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

piątek, luty, 26, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik