poniedziałek, czerwiec, 14, 2021

Rozpoczął się nabór do leskiej Orkiestry Dętej

AKTUALNOŚCI Napisał  sobota, 01 maj 2021 07:59 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

LESKO, PODKARPACIE. Kapelmistrz leskiej Orkiestry Dętej przy BDK Lesko ogłasza nabór do orkiestry na instrumenty: klarnet, saksofon, flet, trąbka, waltornia, puzon, sakshorn, tuba i instrumenty perkusyjne.

Do naboru mogą stanąć dzieci od 10 roku życia, młodzież oraz dorośli, zarówno początkujący, jak i zaawansowani.  Orkiestra zapewnia instrumenty i fachową pomoc starszych kolegów.
Celem tej akcji jest pragnienie podtrzymania ponadstutrzydziestoletniej tradycji orkiestry w naszym mieście. Poszukiwani są więc pasjonaci muzyki, tradycji i regionalnej kultury. Orkiestra to występy na najważniejszych gminnych imprezach, ale też m.in. wyjazdy na renomowane konkursy oraz wycieczki.
Im liczniejsza będzie orkiestra tym lepiej! Zapisy do orkiestry będą otwarte cały rok.
 
Jak się zapisać?
1. Pobierz formularz ze strony: www.lesko.pl/bdk - zakładka: Orkiestra Dęta.
2. Wyślij na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieś osobiście.

✅Kapelmistrz będzie kontaktował się z każdym kandydatem i informował o prowadzonych próbach, jak również udzielał odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące orkiestry.

W związku z obecną sytuacją nie można zorganizować dnia otwartego orkiestry, ale jeśli wahasz się, chcesz zobaczyć jak wyglądają próby orkiestry - zadzwoń do BDK, tel. 13 469 66 49 i zapytaj o termin kolejnej próby, na którą będziesz mógł przyjść i porozmawiać z kapelmistrzem i członkami orkiestry.

Źródło: BDK Lesko

orkiestra.nabor

Czytany 126 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

poniedziałek, czerwiec, 14, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik