poniedziałek, lipiec, 15, 2024

"Leśne fotografie” - zaproszenie do udziału w konkursie Fot. Violetta Gajek/mojelesko.pl

"Leśne fotografie” - zaproszenie do udziału w konkursie Wyróżniony

Dział: Podkarpacie Napisał  styczeń 10 2023 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

PODKARPACIE. Ten konkurs adresowany jest do wszystkich miłośników lasu, którzy fotografują przyrodę i chcą się swymi wrażeniami z leśnych wędrówek podzielić z innymi. Można zgłosić prace pokazujące piękno leśnego pejzażu, bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego, urodę leśnych zabytków czy urok grzybobrania. Fotografie muszą być po prostu LEŚNE.

Każdy uczestnik może zgłosić odbitki najwyżej trzech zdjęć w rozmiarze 20 x 30 cm wraz z kartą zgłoszenia umieszczoną w osobnej, zaklejonej kopercie oznaczonej godłem (pseudonimem). Prace należy nadesłać w terminie do 16 stycznia 2023 roku na adres organizatora: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie, 38-400 Krosno, ul. Bieszczadzka 2; z dopiskiem „Leśne fotografie 2022”.

Rozstrzygnięcia konkursu dokona jury złożone z profesjonalnych fotografików w terminie do 31 stycznia 2023 roku.

W dotychczasowych edycjach konkursu wzięło udział już ponad 3200 osób. Zwyczajowo nagrodą główną jest weekendowy pobyt dla 2 osób na terenie jednego z bieszczadzkich nadleśnictw. Laureaci trzech pierwszych nagród otrzymują też tradycyjnie statuetki z wizerunkiem św. Franciszka - patrona leśników i ekologów. Przewidziano również inne wyróżnienia ufundowane przez sponsorów i partnerów konkursu.

Prace zakwalifikowane przez jury prezentowane będą na wystawie w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej od połowy lutego do początku kwietnia 2023 r.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Więcej szczegółów w REGULAMINIE.

Do pobrania jest karta zgłoszenia - TUTAJ.

Źródło inf.: E. Marszałek - rzecznik prasowy RDLP w Krośnie

Czytany 768 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.