środa, czerwiec, 19, 2024

Wybory samorządowe 2024. Robert Gembuś

AKTUALNOŚCI Napisał  sobota, 30 marzec 2024 22:33 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, PODKARPACIE. Kampania wyborcza w pełni. Dziś prezentujemy kandydata do Rady Miejskiej - Roberta Gembusia.

Poniżej - prezentacja wyborcza kandydata:

Gembus.plakat

"Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Lesko
Chciałbym przedstawić swoją kandydaturę na radnego do Rady Miejskiej w Lesku z okręgu wyborczego nr 3. Okręg ten obejmuje ul. Smolki - bloki od 6 do 14 oraz ul. Zygmunta Kaczkowskiego.
Jeżeli Państwo mi na to pozwolą wybierając na radnego, to zajmę się bardzo ważnymi sprawami, o których nawet nikt nie wspomina. Mianowicie na „Naszym Blokowisku” nie ma miejsc dla Naszych Seniorów , dla Naszych Dzieci oraz dla Naszych Czworonogów.
Pragnę dodać, że już w poprzednich wyborach obiecywano takie miejsca, jednak do dzisiaj ich nie ma. Wszyscy piszą o drogach, dużych inwestycjach, a gdzie w tym wszystkim są ludzie i ich niewielkie, jednak istotne potrzeby?
Jeżeli Państwo oczekujecie zmian, myślę, że powinniśmy wspólnie ich dokonać. Oczywiście nie można mówić, że wszystko, co zostało zrobione do tej pory jest złe, ale zmiany są jak najbardziej korzystne i potrzebne.
Dodatkowo pragnę dodać, że mam ponaddwudziestoletnie doświadczenie jako pracownik samorządowy i znam pracę w urzędzie. To doświadczenie chciałbym teraz wykorzystać także do pracy dla Państwa.
Dla mnie osobiście jest to wielkie wyzwanie, zaszczyt i wielka odpowiedzialność reprezentowania Waszych interesów, oraz wspólnego pracowania nad rozwojem Naszej lokalnej społeczności.

ZRÓBMY TO RAZEM!!!"

Czytany 367 razy Ostatnio zmieniany sobota, 30 marzec 2024 22:38

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.