Bieszczady - tu także jest POLSKA. Spotkanie z posłem Mirosławem Suchoniem

Bieszczady Napisał  piątek, 24 marzec 2017 20:30 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, PODKARPACIE. Plany likwidacji kolejnych połączeń autobusowych w Bieszczadach wyglądają coraz bardziej niepokojąco. Staje się jasne, że konieczne są zdecydowane reakcje ze strony lokalnych polityków i samorządowców Już od 13 marca .Nowoczesna Powiatu Leskiego prowadzi działania w sprawie planów Arrivy i konsultacje z wójtami, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie problemów komunikacyjnych regionu. Zaprasza również na spotkanie z posłem Mirosławem Suchoniem – zastępcą przewodniczącego Komisji ds. Transportu Drogowego, Drogownictwa i Lotnictwa oraz członkiem Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych. które odbędzie się we wtorek 28 marca o godz. 12.00 w Gminnym Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej.

Głównym celem spotkania będzie przedstawienie rozwiązania problemów komunikacyjnych dla mieszkańców powiatu, związanych z wycofaniem się firmy Arriva z przewozów autobusowych. Będzie również mowa o aktualizacji wojewódzkiego planu działania systemu ratownictwa medycznego i jego konsekwencjach dla mieszkańców powiatu. 

Oprócz tematów lokalnych poruszone zostaną również kwestie „wielkiej polityki” związane  z Polską i jej miejscem w Europie.

Nowoczesna zaprasza wszystkich chętnych, ponieważ spotkanie ma charakter otwarty.

Źródło: .Nowoczesna Powiatu Leskiego

m.Suchon.spotkanie


nowoczesna.wykluczenie

Czytany 994 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 marzec 2017 21:00

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

środa, grudzień, 02, 2020

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik