Podziękowania od miasta. Dyrektor BDK Lesko zakończyła pracę Fot. BDK Lesko

Podziękowania od miasta. Dyrektor BDK Lesko zakończyła pracę Wyróżniony

Lesko i okolice Napisał  %AM, %26 %256 %2018 %05:%Lip wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, PODKARPACIE. Podczas sesji Rady Miejskiej w Lesku Z 16 lipca br. podziękowano Dyrektor Bieszczadzkiego Domu Kultury, Pani Bożenie Czuryk za wieloletnią współpracę. Pani Bożena Czuryk z dniem 26.07.2018 r. odchodzi na emeryturę.

Pani Bożena Czuryk przez wiele lat z powodzeniem organizowała życie kulturalne naszego miasta. Najważniejsze imprezy, które co roku gromadziły zarówno mieszkańców Leska, jak i wielu turystów, to w dużej mierze zasługa talentu organizacyjnego Pani Bożeny, jak i jej umiejętności współpracy z artystami.
Pani Bożena Czuryk jest przy tym osobą o wysokiej kulturze osobistej, która wspaniale reprezentowała nasze miasto na wszelkich ważnych imprezach kulturalnych.

Dziękujemy, Pani Bożeno :)

Poniżej tekstu Galeria zdjęć z uroczystej sesji RM.

Fot. BDK Lesko

czuryk.pozegnanie7

Czytany 1345 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

poniedziałek, czerwiec, 17, 2019

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik