WYBORY SAMORZĄDOWE LESKO 2018: Zanim wybierzemy radnych... Wyróżniony

Lesko i okolice Napisał  niedziela, 07 październik 2018 00:58 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, PODKARPACIE. Kampania wyborcza w naszym mieście nie powala intensywnością i trudno dziś wskazać zdecydowanego faworyta na fotel burmistrza, chyba że mierzyć "siłę" kandydatów liczbą plakatów wyborczych. Wtedy można wskazać wyraźną czołówkę, ale chyba nie wielkość i liczba banerów wyborczych powinna decydować o naszych decyzjach. Niebawem prześledzimy zatem programy wyborcze prezentowane przez kandydatów. Dziś prezentujemy bogatą listę kandydatów na radnych, którzy mają w przyszłości współrządzić naszą gminą.

Od tego, jakich wybierzemy radnych, w przyszłości zależeć będzie bardzo wiele spraw naszego miasta. Warto zapoznać się z listą osób zabiegających o nasze głosy.

radni.lista1

radni.lista2

radni.lista3

radni.lista4

radni.lista5

radni.lista6

radni.lista7

Czytany 592 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

piątek, październik, 19, 2018

amgis

Pogoda

piątek, październik, 19, 2018

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik