Konkurs na logo promocyjne Leska

Lesko i okolice Napisał  %AM, %22 %275 %2019 %05:%Sty wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

LESKO, PODKARPACIE. Burmistrz Miasta i Gminy Lesko ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego logo promocyjnego Leska. Głównym jego celem jest wyłonienie znaku identyfikacji wizualnej, który będzie mógł być wykorzystywany we wszystkich materiałach promocyjnych, informacyjnych i korespondencyjnych gminy. Do wygrania jest 2 000 PLN brutto!

Logo powinno jednoznacznie kojarzyć się z gminą, ma pomóc integrować mieszkańców i rozbudzać poczucie lokalnej tożsamości i wspólnego celu, jakim jest społeczny i gospodarczy rozwój gminy. Powinno nawiązywać do misji gminy związanej z wykorzystaniem swojego położenia w bezpośrednim sąsiedztwie Bieszczadów dla rozwoju turystyki i rekreacji. Logo może również nawiązywać do tradycji oraz historii miasta i gminy, ale jednocześnie oddawać jej współczesny charakter.

Regulamin konkursu oraz wymagane załączniki dostępne są na stronie internetowej gminy oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Prace konkursowe, z dopiskiem na kopercie "Logo Miasta i Gminy Lesko – Konkurs" wraz z oświadczeniami należy przesłać lub złożyć w zamkniętej kopercie do godz. 15.00 dnia 31 stycznia 2019 roku.

Konkurs ma charakter otwarty, więc mogą wziąć w nim udział graficy, projektanci, artyści plastycy, uczniowie, studenci i absolwenci szkół oraz uczelni wyższych - osoby fizyczne i osoby prawne oraz podmioty nieposiadające osobowości prawnej, zamieszkałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej lub też mające siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Dla autora najlepszej pracy przewidziano nagrodę pieniężną w wysokości 2 000 PLN brutto.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w terminie 3 dni od zakończenia pracy komisji konkursowej, nie później niż do dnia 15 lutego 2019 r. na stronie internetowej gminy Lesko, stronie Biuletynu Informacji Publicznej oraz tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Lesku.

Osobą do kontaktu w sprawie konkursu jest: Dawid Lipka (stan. ds. promocji i turystyki) Urząd Miasta i Gminy Lesko, II p. pok. 202, tel. 13 469 80 01 w. 32, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: UMiG Lesko

logo.plakat

Czytany 810 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

wtorek, lipiec, 16, 2019

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik