W oczekiwaniu na letnie imprezy... Miasto zakupiło mobilną scenę Wyróżniony

Lesko i okolice Napisał  wtorek, 09 czerwiec 2020 03:52 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

LESKO, PODKARPACIE. Na razie większe wydarzenia kulturalne są wstrzymane, ale z pewnością doczekamy się uwolnienia i tej części społecznej aktywności. Miasto Lesko czyni starania, aby przyszłe imprezy kulturalne były jak najsprawniej zorganizowane i m.in. zakupiono mobilną scenę.

Celem obniżenia kosztów, a zarazem wzmocnienia zaplecza technicznego, w zeszłym roku władze miasta podjęły decyzję o zakupie własnej, mobilnej sceny estradowej. Ma ona posłużyć zarówno przy organizacji imprez w mieście, jak i w sołectwach. A co najważniejsze, będzie udostępniana nieodpłatnie na terenie gminy.
Scena została dostarczona i odebrana w zeszłym tygodniu. Jej zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu w wysokości 40 723,00 zł w ramach operacji „Poprawa zaplecza technicznego w celu rozwoju niekomercyjnej i ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej wspomagającej działania turystyczne miasta i gminy Lesko". Całość to koszt 63 999,99 zł.
Zadanie dofinansowane jest w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania ”Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Źródło: UMiG Lesko

scena.mobilna

Czytany 626 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

sobota, sierpień, 08, 2020

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik