piątek, listopad, 27, 2020

BDK Lesko w remoncie. Zmiany organizacyjne Wyróżniony

Lesko i okolice Napisał  środa, 11 listopad 2020 10:05 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

LESKO, PODKARPACIE. W związku z drugą falą pandemii i podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego zdecydował o czasowym zamknięciu do 29 listopada 2020 r. dla publiczności instytucji kultury. Oznacza to, że od 7 listopada działalność BDK Lesko również jest ograniczona.

Poza ograniczeniami spowodowanymi epidemią, rozpoczyna się również  pierwszy z planowanych remontów w budynku BDK, czyli - modernizacja kotłowni wraz z wymianą instalacji C.O. (od dnia 09.11.2020.). W związku z tym siedziba Bieszczadzkiego Domu Kultury zostaje na czas prac budowlanych przeniesiona do budynku szkoły podstawowej (dawne gimnazjum) przy ul. Kościuszki 7 w Lesku.
Aktualne są dotychczasowe numery tel. oraz adres internetowy:
tel. 013 469 66 49
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zajęcia taneczne Bieszczadzkich Żabek oraz zajęcia nauki gry na instrumentach zostają tymczasowo wstrzymane. Jeśli pojawi się możliwość, aby mogły się odbywać w zaplanowanych na czas remontu miejscach, będzie umieszczona informacja w internecie oraz zostanie ona przekazana do instruktorów.

BDK zachęca do obserwowania jego strony internetowej i profilu FB.

Czytany 57 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

piątek, listopad, 27, 2020

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik