I ty zostań św. Mikołajem! Rusza świąteczna zbiórka żywności Wyróżniony

Lesko i okolice Napisał  wtorek, 01 grudzień 2020 02:59 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, PODKARPACIE. Tegoroczne święta przypadają na trudny czas epidemii. W wielu domach spędzimy je skromniej niż w ubiegłych latach. Ale są wśród nas osoby, którym żyje się dziś szczególnie trudno - samotne, starsze, niepełnosprawne. Potrzebują pomocy, choć często same o nią nie proszą. Dlatego przyłączmy się do inicjatywy UKS Aquarius i ABC u Sowy lokalnego  przedsiębiorcy, którzy przygotowują świąteczne paczki dla potrzebujących w ramach akcji "I ty zostań św. Mikołajem".

Akcja świątecznej zbiórki żywności jest dziełem członków Uczniowskiego Klubu Sportowego "Aquarius" wspólnie z lokalnymi przedsiębiorcami. Polega ona na zbiórce żywności dla najbardziej potrzebujących z naszego regionu.
Kosz na darowane produkty żywnościowe jest umieszczony na basenie Aquarius w części baru Nati. Produkty można również zostawiać w sklepach "ABC u Sowy".
Zbiórka darów potrwa do 18 grudnia. Żywność do paczek można także przynieść 6 grudnia w dniu zawodów mikołajkowych na basenie Aquarius w Lesku.
Zebrane w trakcie świątecznej akcji produkty zostaną przekazane najbardziej potrzebującym.
Dlatego - jeżeli znasz lub wiesz o osobie z sąsiedztwa, z miasta lub okolic, która jest w bardzo trudnej sytuacji materialnej - zgłoś ją do organizatorów akcji. Osoby potrzebujące wsparcia można również zgłaszać pisząc na skrzynkę odbiorczą na FB portalu mojelesko.pl - TUTAJ.

Organizatorzy liczą na gorące serca i wsparcie mieszkańców naszego miasta.

Sprawmy innym radość na święta!

zbiorka.mikolaj.uks

Czytany 197 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 01 grudzień 2020 13:50

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

wtorek, styczeń, 19, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik