poniedziałek, czerwiec, 14, 2021

Darmowe lekcje gry na trąbce. BDK Lesko zaprasza

Lesko i okolice Napisał  sobota, 01 maj 2021 07:39 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

LESKO, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku zaprasza zarówno początkujących, jak i zaawansowanych miłośników tego instrumentu na darmowe lekcje gry na trąbce. Zajęcia prowadzi kapelmistrz Orkiestry Dętej w Lesku.

Osoby zaawansowane będą mogły rozwinąć swoją technikę oraz nabyć biegłości w grze na trąbce. Początkujący poznają tajniki wydobywania dźwięku na samym ustniku od trąbki, tak więc w pierwszym okresie nie będzie potrzebny zakup instrumentu.
 
Naukę gry na trąbce można rozpocząć w każdym wieku – preferowany wiek 10+. Zajęcia i repertuar dostosowane są do indywidualnych zdolności, umiejętności i potrzeb ucznia.
Celem tej akcji jest potencjalne wyszkolenie kolejnych członków Orkiestry Dętej w Lesku, a trąbka to fantastyczny instrument dęty blaszany. Ma szerokie zastosowanie w muzyce zarówno klasycznej, jak i rozrywkowej, jazzowej czy symfonicznej.

MIEJSCE ZAJĘĆ: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Lesku.

TERMIN I GODZINY: ustalone zostaną po otrzymaniu pierwszych zgłoszeń.

Jak się zapisać?
1. Pobierz formularz z naszej strony www.lesko.pl/bdk zakładka: Orkiestra Dęta.
2. Wyślij na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieś osobiście.

W miarę możliwości planowane jest poszerzenie zakresu lekcji gry na instrumentach. Jeśli posiadasz, któryś z instrumentów dętych blaszanych, ale z różnych powodów odłożyłeś je na półkę – nic straconego! To najlepszy czas, by je odkurzyć i podszlifować umiejętności pod okiem kapelmistrza leskiej orkiestry. Skontaktuj się z BDK, aby poznać szczegóły.

Źródło: BDK Lesko

kurs.gra.na.trabce

Czytany 93 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

poniedziałek, czerwiec, 14, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik