Występy artystyczne to ważny element Agrobieszczadów Występy artystyczne to ważny element Agrobieszczadów Fot. Violetta Gajek / mojelesko.pl

Letnie wspomnienia - 25 lat AGROBIESZCZADÓW. Mamy się czym pochwalić Wyróżniony

Lesko i okolice Napisał  środa, 29 wrzesień 2021 19:38 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, PODKARPACIE. Lato już za nami, ale warto przypominać jego najlepsze momenty, zwłaszcza, że w tym roku mieliśmy okazję wziąć udział w kilku bardzo udanych wydarzeniach w naszym mieście. Z pewnością znakomitą wizytówką Leska była tegoroczna, jubileuszowa, bo już 25. edycja AGROBIESZCZADÓW. Zapraszamy do naszej wspomnieniowej fotorelacji (kto nie był - niech żałuje!).

Jubileuszowe Agrobieszczady, tradycyjnie obejmowały dwa dni prezentacji, w ostatni weekend lipca. Na terenach wystawowych swoje wyroby prezentowało mnóstwo wystawców i każdy mógł znaleźć coś dla siebie - od przepysznych wypieków pań z kół gospodyń wiejskich aż po regionalne rzemiosło i sztukę.
Nie mogło również zabraknąć pokazów maszyn rolniczych i zwierząt hodowlanych - m.in. kur, owiec, kóz, królików, konkursu na najlepsze smaki myśliwskie oraz występów zespołów folklorystycznych.
Wielkie zainteresowanie wzbudzały także pokazy drwali, występ sygnalistów zespołu "Echo Karpat" oraz... loty balonem - wszyscy chętni mogli - za darmo - wznieść się kilka metrów nad ziemię i bezpiecznie wylądować na miejscu startu.
Nie można także zapominać o różnorakich atrakcjach dla najmłodszych miłośników Agro :) - dzieciaki mogły m.in. pojeździć na kucykach, wziąć udział w wielu konkursach organizowanych specjalnych dla nich przez niezawodnych leśników oraz posmakować pysznych słodkości.
Również tradycyjnie, specjalne stoisko miały w trakcie leskich Agrobieszczadów Lasy Państwowe. W ramach leśnej wystawy można było zapoznać się nie tylko z historią leśnictwa i wystartować w konkursach, ale również zapoznać z całkiem współczesną akcją LP - "Zanocuj w lesie".
Muzyczną gwiazdą jubileuszowej edycji Agrobieszczadów był zespół Baciary.
Zapraszamy zatem - poniżej tekstu - do obejrzenia naszej bogatej fotogalerii, dokumentującej wydarzenia tegorocznej, 25. edycji leskich AGROBIESZCZADÓW.

Dziś - pierwsza część galerii zdjęć. Niebawem - część druga.

Zdjęcia: Violetta Gajek / mojelesko.pl

Czytany 304 razy Ostatnio zmieniany środa, 29 wrzesień 2021 19:50

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

sobota, grudzień, 04, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik