poniedziałek, październik, 02, 2023

DNI LESKA 2022. Zaproszenie Wyróżniony

Lesko i okolice Napisał  poniedziałek, 23 maj 2022 21:16 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

LESKO, PODKARPACIE. Już w piątek, 27 maja rozpocznie się tegoroczna edycja Dni Leska. Obchody święta naszego miasta potrwają do niedzieli, 29 maja. W programie wiele imprez, m.in. tak lubiana Żakinada, zawody sportowe oraz Piknik Pokoleń. Szczegóły - na plakacie.

W tym roku hasłem przewodnim Żakinady będą historyczne i legendarne postacie związane z Leskiem.
Żakinada rozpocznie się w piątek o godzinie 9.00 przy urzędzie miasta, gdzie burmistrz przekaże klucz do bram Leska  uczniom gminnych szkół. Następnie korowód w asyście orkiestry dętej przejdzie ulicami na bulwary przy Basenie Aquarius, gdzie odbędzie się m.in. konkurs na najciekawszy strój, zawody piłki siatkowej plażowej i piłki nożnej plażowej oraz dyskoteka „pod chmurką”.
Sobota, 28 maja upłynie pod znakiem Pikniku Pokoleń. W ramach tej imprezy planowane są m.in. koncerty, zabawy dla dzieci i całych rodzin, zawody sportowe oraz dancing, a do tego moc atrakcji: wielkie bańki mydlane, dmuchańce, malowanie twarzy czy też pokazy ratownictwa medycznego.
Z atrakcyjną niedzielną propozycją dla dzieci i ich mam z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka wychodzi także leski basen Aquarius. W tym dniu będzie można korzystać z oferty basenowej nieograniczoną ilość czasu za cenę jednogodzinnego biletu.
Do zobaczenia! Zapraszamy!

Źródło: UMiG Lesko

dni.leska

Czytany 573 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.