Piękno zatrzymane w kadrze Fot. BDK Lesko

Piękno zatrzymane w kadrze

Wystawy Napisał  %PM, %24 %732 %2017 %16:%Paź wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, PODKARPACIE. W Małej Galerii BDK Lesko w piątek, 20 października odbył się wernisaż wystawy fotograficznej pt. „W dolinie Sanu”. Swoje prace zaprezentowały osoby zrzeszone w Klubie Fotografików Sanockich.

Klub, jako grupa nieformalna zaistniał po raz pierwszy wystawą w Miejskiej Bibliotece Publicznej, która odbyła się w  marcu 2004 roku.
Skład grupy zmieniał się. Uczestnicy kilkakrotnie brali udział w Konfrontacjach Fotograficznych w WDK w Rzeszowie. Wiele osób z grupy prezentuje swoje prace na wystawach indywidualnych, zbiorowych i konkursach fotograficznych.
Każdy fotografik w swojej pracy zachowuje swoją odrębność, fascynacje i sposób postrzegania świata. Utrwalają momenty zachwytu, piękne i ważne. Ich spotkaniom i wystawom zawsze towarzyszą emocje i długie dyskusje.
Mistrzem grupy jest Władysław Szulc, o którym Anna Strzelecka napisała: „...dyskretnie przyglądający się otaczającej go rzeczywistości, robiący te swoje, niepowtarzalne zdjęcia tak naprawdę nie wiadomo kiedy i gdzie - przy okazji, niepostrzeżenie...”   
 
Źródło: BDK Lesko

Czytany 424 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

niedziela, maj, 19, 2019

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik