Nie widzę Ciebie w swych marzeniach - Marek Piekarczyk Marek Piekarczyk

Koncert Marka Piekarczyka w Sanockim Domu Kultury

ROZRYWKA Napisał  piątek, 11 styczeń 2019 10:47 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Media 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

SANOK, PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza w sobotę, 19 stycznia na koncert Marka Piekarczyka - legendy polskiego rocka, lidera grupy TSA.

Legendarny wokalista grupy TSA pragnie zaprosić Państwa na wyjątkową, przekrojową podróż po swoich muzycznych dokonaniach i inspiracjach w 40-leciu działalności scenicznej.
Program koncertu został skonstruowany tak, by ukazać jak najbardziej różnorodne oblicze Artysty. Znajdziemy więc w nim utwory macierzystej formacji TSA (Alien, Trzy zapałki, Marsz Wilków czy 51), wspomnienie o udziale w niezapomnianym musicalu Jesus Christ Superstar, cały szereg inspiracji (utwory Skaldów, Romualda i Romana czy TESTu) i najnowsze kooperacje (Yugopolis). Program wieńczą najnowsze kompozycje z solowego dorobku artysty.

Marek Piekarczyk wystąpi na scenie z supergrupą Ajagore. To formacja z powoli dojrzewającego w naszym kraju nurtu jam band. Muzycy na co dzień kontraktowani są jako wzięci producenci płyt, m.in. znanych polskich wykonawców, takich jak Krystyna Prońko czy Grażyna Łobaszewska (doskonale przyjęte przez krytykę płyty "Dziwny jest…" oraz "Sklejam się").
Swoje artystyczne ambicje AJAGORE spełnia, koncertując z własnym repertuarem. W dorobku ma dwie autorskie płyty. Ostatnia to właśnie Zimowe sny, na której wystąpiło ponad dwudziestu muzycznych gości, między innymi wspomniane Grażyna Łobaszewska oraz Krystyna Prońko, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Grzegorz Nagórski, Paweł Serafiński, Piotr Mania, Maciej Rychły, Przemek Dyakowski, Irek Wojtczak, Dominik Bukowski i wielu wielu innych.
Muzyka AJAGORE to swobodne interpretacje wspaniałych polskich tekstów ludowych Oskara Kolberga, Romana Landowskiego czy też Grzegorza Ciechowskiego, w których gatunek muzyczny jest tylko narzędziem do stworzenia odpowiedniego klimatu w piosence. Słyszalne są obszerne elementy folku, jazzu, bluesa, rocka oraz rhythm’n’bluesa itd.
Nowoczesność i jakość dokonań zespołu sprawia, że artyści częściej występują za granicą naszego kraju. Doceniony w świecie, AJAGORE z przyjemnością zaprezentuje się rodzimej publiczności.

Zapraszamy!


LEGENDY POLSKIEGO ROCKA

MAREK PIEKARCZYK Z ZESPOŁEM AJAGORE

19 stycznia 2019 r. godz. 18.00

Cena biletu 40 zł

Sprzedaż biletów od 2 stycznia 2019 r.

piekarczyk.plakat1

Czytany 867 razy Ostatnio zmieniany piątek, 11 styczeń 2019 11:00

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

piątek, wrzesień, 25, 2020

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik