QUEEN symfonicznie... po raz pierwszy w Krośnie Wyróżniony

ROZRYWKA Napisał  poniedziałek, 03 luty 2020 22:32 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

KROSNO, PODKARPACIE. Po 7 latach koncertowania w kraju i zagranicą, projekt "Queen Symfonicznie" wystąpi 1 marca w sali koncertowej Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Początek koncertu o 19.00.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 7 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy.
QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen - zaplanowany pierwotnie jako jednorazowy występ, przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 200 dotychczasowych koncertach pojawiło się około 150.000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca.
To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego.
Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 12 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

Bilety - od 99 zł.

Zapraszamy!

queen.plakat

Czytany 390 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

środa, sierpień, 12, 2020

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik