poniedziałek, czerwiec, 14, 2021

Motocykliści i muzyka - już za nami Jubileuszowy XXV Międzynarodowy Zlot Motocyklowy w Radawie Wyróżniony

Imprezy Napisał  sobota, 25 lipiec 2015 03:00 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dłuższy weekend od 9 do 12 lipca upłynął w Radawie przy dźwiękach warkotu silników motocyklowych. W tym roku motocykliści już po raz 25 zgromadzili się na międzynarodowym Zlocie w Radawie.  Organizatorami byli oddani pasji motocykliści - Wójt Gminy Wiązownica oraz Klub Motocyklowy Ronin Riders z Jarosławia, którzy tradycyjnie prowadzili sobotnią Paradę motocykli.

Już od porannych czwartkowych godzin można było usłyszeć warkot motocykli zmierzających z różnych stron do Gminnego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Radawie. Tam o godz. 18.00 koncertowo rozpoczęto zlot. Na scenie gościły: Biegun Zachodni, Krusher, Turbo. Mimo chłodnego wieczoru fani motocykli i ciężkiej muzyki zgromadzili się pod sceną i bawili się do późnych godzin.

Następny dzień to kolejne atrakcje, ale nie tylko muzyczne. Dużym zainteresowaniem cieszyły się piękne motocykle, np. niesamowity Batmobile, czy motocykl w prawdziwych tatuażach.
Koncerty w ten dzień rozpoczęły się o godz. 15.00, a na scenie wystąpiły: Revernds Tears, Strzyga, Antinomy, Trace, Alicja Boncol i Koalicja oraz Honky Tonk Brothers.
Muzyka country wprowadziła publiczność w świetną atmosferę.

Podczas koncertów młodzi fascynaci motocykli pokazywali swoje umiejętności i równie skutcznie przyciągali publiczność.

W sobotnie południe rozpoczęła się doroczna parada motocykli, na którą czekali nie tylko widzowie zgromadzeni na terenie Gminnego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Radawie, ale również mieszkańcy okolicznych miejscowości, przez które przebiegała trasa parady - motocykliści jechali z Radawy do Jarosławia.
Wieczorne koncerty zgromadziły na terenie GOWIRu wyjątkowo dużą publiczność. A na scenie pojawili się Fat Thursday, Guitar Force, Raven, Rebelianci, Get Break i TSA.

Poniżej prezentujemy naszą galerię zdjęć dokumentujących wydarzenia z tegorocznego zlotu i oczywiście - do zobaczenia za rok! :)

(md)

Zdjęcia i fotoedycja: Violetta Gajek

 

Czytany 1469 razy Ostatnio zmieniany sobota, 25 lipiec 2015 03:42

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

poniedziałek, czerwiec, 14, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik