Spojrzenie w przeszłość - Lesko na starych kartach Fot. Archiwum rodzinne państwa Kusal

Spojrzenie w przeszłość - Lesko na starych kartach Wyróżniony

ZATRZYMANE W KADRZE Napisał  %PM, %27 %891 %2020 %20:%Kwi wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, PODKARPACIE. Dzięki wielu pasjonatom historii i miłośnikom naszego miasta, mimo upływu czasu, nadal możemy wracać do czasów minionych Leska. Nawet stare kartki pocztowe mogą stanowić cenne źródło informacji o historii Leska, o czasach, które - choć już minione - nadal odciskają swoje piętno na ludziach nam współczesnych.

Zaprezentowane poniżej, historyczne już karty pocztowe, to "owoc" zbierackiej pasji Franciszka (Pawła) Kusala, którego syn - Paweł Kusal postanowił pokazać zarówno mieszkańcom naszego miasta, jak i wszystkim osobom zainteresowanym historią naszego regionu. Obejmują one okres przełomu wieków i sam początek XX wieku. Prawdziwa gratka dla pasjonatów historii naszego miasta!

Przy tej okazji - serdecznie dziękujemy Pawłowi Kusalowi za zgodę na ich dalsze udostępnienie.

Galeria zdjęć - poniżej tekstu.

(md)

Czytany 401 razy
Więcej w tej kategorii: « Sanok, jakiego nie znacie...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

czwartek, czerwiec, 04, 2020

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik