Policja poszukuje oszusta z powiatu sanockiego Fot. KPP Sanok

Policja poszukuje oszusta z powiatu sanockiego

Kronika policyjna Napisał  niedziela, 14 styczeń 2018 09:49 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

POWIAT SANOCKI, PODKARPACIE. Policjanci szukają mężczyzny, który wyłudził od 84-letniej mieszkanki powiatu sanockiego kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jego portret pamięciowy i zdjęcie z monitoringu opublikowano na stronie internetowej podkarpackiej policji.

Pod koniec października do starszej pani zatelefonowała kobieta, podała się za żonę wnuka, który miał wypadek. Następnie rozmowę prowadziła fałszywa policjantka, która poleciła, aby 84-latka jak najszybciej przekazała potrzebne pieniądze nikomu niczego nie mówiąc. To miało uchronić wnuka przed więzieniem.

Starsza pani uwierzyła oszustce i przekazała swoje oszczędności mężczyźnie, który czekał w umówionym miejscu. Powiedział, że jest policjantem, zabrał gotówkę i udał się w nieznanym kierunku.

Wszyscy ci, którzy rozpoznają mężczyznę na sporządzonym portrecie pamięciowym oraz zdjęciu z nagrania, proszeni są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sanoku, z dyżurnym komisariatu lub o telefon pod nr 997.

Źródło: KPP Sanok, Podkarpacka policja

poszukiwany2

Czytany 662 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

piątek, październik, 19, 2018

amgis

Pogoda

piątek, październik, 19, 2018

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik