Leski Amfiteatr w nowej odsłonie Fot. Violetta Gajek / mojelesko.pl

Leski Amfiteatr w nowej odsłonie

Lesko i okolice Napisał  piątek, 18 czerwiec 2021 04:39 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, PODKARPACIE. Leski Amfiteatr zyskał nowy, świeży wygląd. Wybierając się na spacer do parku można z przyjemnością podziwiać nową kolorystykę ławek i odświeżoną muszlę sceny.

W ramach przygotowań do sezonu letniego pracownicy Leskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego  z polecenia Burmistrza Adama Snarskiego, naprawili i pomalowali wszystkie ławeczki dla widzów amfiteatru oraz pomalowali na biało i grafitowo muszlę sceny. Skoszono również trawę i posprzątano otoczenie amfiteatru, dzięki czemu uczestnicy najbliższej ważnej imprezy - 40-lecia Bieszczadzkich Żabek będą mogli skorzystać z odświeżonego obiektu. Naprawy są finansowane przez Urząd Miasta i Gminy w Lesku.

Niestety, malowanie sceny trzeba było powtarzać ze względu na "popisy" domorosłych "graficiarzy", dlatego gorąco apelujemy o uszanowanie wysiłków i pracy ludzi, dzięki którym leski Amfiteatr zyskał nowy wygląd. Już niebawem wszyscy będziemy mogli usiąść na widowni podziwiając młode tancerki występujące w ramach rocznicowej imprezy zespołu Bieszczadzkie Żabki, a niebawem czeka nas także Piknik Country.
Doceńmy wysiłek pracowników LPK Lesko.

Poniżej nasza GALERIA ZDJĘĆ z Amfiteatru.

Fot. Violetta Gajek / mojelesko.pl

Czytany 591 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 czerwiec 2021 07:16

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

poniedziałek, wrzesień, 27, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik