Zanim wyruszymy na szlak. Centrum Informacji Turystycznej zaprasza Fot. Violetta Gajek / mojelesko.pl

Zanim wyruszymy na szlak. Centrum Informacji Turystycznej zaprasza Wyróżniony

Lesko i okolice Napisał  niedziela, 11 lipiec 2021 16:53 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria 0
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

LESKO, BIESZCZADY. Już od maja br. w Lesku działa - w nowej odsłonie - Centrum Informacji Turystycznej oraz Galeria Sztuki. Zarówno turyści, jak i mieszkańcy miasta mogą tam nie tylko dowiedzieć się co warto zwiedzić w najbliższej okolicy, jak i całym regionie bieszczadzkim, ale również skorzystać z bogatej oferty różnorodnych form aktywności - od wycieczek z przewodnikiem po wyprawy surwiwalowe i ekstremalną turystykę. Co więcej, przy centrum informacji działa Galeria Sztuki, w której swoje prace prezentują  znakomici bieszczadzcy twórcy, m.in. także artyści z Leska.

Do Centrum Informacji Turystycznej nie sposób nie trafić, bo ma swoją siedzibę nieopodal ratusza, a wejścia do placówki "strzeże" nieco zafeasowany bieszczadzki "dziad" :) Warto odwiedzić gościnne podwoje zarówno centrum, jak i galerii, nie tylko planując wypoczynek, ale również gdy chcielibyśmy zdobyć piękną pamiątkę z regionu lub ciekawą książkę, czy album (na prezent, jak znalazł...).

A zatem, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia leskiego Centrum Informacji Turystycznej, a dziś - w ramach zachęty - prezentujemy naszą małą galerię zdjęć z odwiedzin w tym gościnnym miejscu.

Fot. Violetta Gajek

Galeria zdjęć - poniżej tekstu.

 

Czytany 479 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 11 lipiec 2021 17:33

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

poniedziałek, wrzesień, 27, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik