Maja potrzebuje wsparcia. Apel Wesołego Kundelka Fot. Fundacja "Wesoły kundelek"

Maja potrzebuje wsparcia. Apel Wesołego Kundelka

AKTUALNOŚCI Napisał  środa, 29 wrzesień 2021 22:15 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, PODKARPACIE. Głośnym echem odbiła się w całej Polsce sprawa z Krościenka Wyżnego, gdzie kobieta przywiązała do samochodu psa i ciągnęła go jedną z ulic tego miasta, co uchwyciły m.in. miejskie kamery. Tym psem była Maja, nad którą pieczę sprawuje obecnie leska Fundacja "Wesoły kundelek".

Maja przebywa aktualnie w schronisku prowadzonym przez fundację i powoli dochodzi do zdrowia. Rany stopniowo się goją, ale sunię czekają jeszcze kolejne zabiegi, ponieważ okazało się, że Maja - prócz ran powstałych w efekcie ciągnięcia po asfalcie - ma jeszcze inne problemy zdrowotne.
W środę Maja przeszła pierwszy z niezbędnych zabiegów - usunięcia jednej listwy mlecznej oraz sterylizację. Lekarze usunęli również jeden z wielu guzów usytuowanych w tkankach podskórnych.
Wszyscy są dobrej myśli, a Maja ponownie zaczyna ufać ludziom, jednak koszty jej leczenia są bardzo duże, dlatego - by dać Mai szansę na dobre nowe życie - fundacja zwraca się z gorącym apelem o wsparcie.

Prosimy Was zatem o wsparcie Fundacji "Wesoły Kundelek" pod numerem konta 37 8642 1012 2003 1218 5504 0001 z dopiskiem "Dla Mai".

Wspólnie możemy więcej!

Obok - link do strony fundacji - https://www.facebook.com/wesolykundelek/posts/2059922560841726

maja.kundelek.2

Czytany 241 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

sobota, grudzień, 04, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik