Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych HUMANDOC

Kino, Teatr Napisał  %PM, %01 %944 %2016 %21:%Gru wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

SANOK, PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza od 7 do 11 grudnia na 7. Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych HUMANDOC. Wstęp wolny!

Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych HumanDOC „Globalny Rozwój w Kinie” jest pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej i trzecim na świecie innowacyjnym wydarzeniem łączącym kino na najwyższym światowym poziomie z refleksją na tematy globalne.

Obrazy prezentowane na festiwalu HumanDOC to prawdziwe perełki filmów dokumentalnych, krótko- i długometrażowych, pokazujących globalne współzależności, problemy i wyzwania. Festiwal to świat w zbliżeniu: życie za mniej niż jednego dolara dziennie, walka z wykluczeniem społecznym, skutki zmian klimatycznych, pomoc międzynarodowa, konflikty.

Humandoc to unikalne połączenie przyjemnego z pożytecznym: kina dokumentalnego na najwyższym światowym poziomie, kampanii społecznych, debat i dyskusji.
Przegląd festiwalu prezentuje filmy niebanalne, pełne pasji i emocji, które uwrażliwiają na niesprawiedliwość społeczną i przede wszystkim inspirują do działania. Pokazują, że nawet będąc tu, w Polsce, możemy zmieniać życie innych ludzi na lepsze, pomagać nawet w najdalszych zakątkach świata.

Filmy HUMANDOC to produkcje, które inspirują do myślenia i pozwolą odkryć świat na nowo!

7 Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych HUMANDOC

7-11 grudnia 2016

Mała sala kinowa (I piętro) SDK

WSTĘP WOLNY!

festiwal.human.doc.plakat

Czytany 580 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

niedziela, październik, 20, 2019

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik