Wielkanocne cudeńka już czekają Fot. Violetta Gajek / mojelesko.pl

Wielkanocne cudeńka już czekają Wyróżniony

Wystawy Napisał  %PM, %06 %941 %2017 %21:%Kwi wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, BIESZCZADY, PODKARPACIE. Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku z wielką przyjemnością zaprasza do Małej Galerii na wystawę ozdób  związanych ze świętem Wielkanocy. Jeszcze w piątek - 7 kwietnia i w najbliższy poniedziałek, 10 kwietnia można podziwiać wspaniałe pisanki, zajączki, kartki i stroiki wykonane przez lokalnych twórców.

Co więcej, wystawione prace można nie tylko oglądać, ale również kupić. Ceny są bardzo korzystne, a w ten sposób można w piękny i niepowtarzalny sposób przyozdobić świąteczny stół lub wysłać do bliskich jedyną w swoim rodzaju kartkę wielkanocną.


Niezwykłe świąteczne ozdoby zostały wykonane zarówno przez lokalnych twórców rękodzielników, jak i podopiecznych m.in. leskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Wystawa świątecznych ozdób towarzyszy otwartej wcześniej wystawie fotografii Jacka Lipińskiego poświęconej Zagórskiej Drodze Krzyżowej. Warto zatem, niejako przy okazji, spojrzeć na artystyczne fotografie obrazujące rzeźby, płaskorzeźby i piety towarzyszące kolejnym stacjon zagórskiej "Golgocie".

Wstęp wolny!

Tymczasem my zapraszamy do naszej GALERII ZDJĘĆ (poniżej tekstu), prezentującej niektóre wystawione w BDK Lesko wielkanocne cudeńka. Mamy nadzieję, że zachęcimy wszystkich do odwiedzenia Małej Galerii BDK Lesko.

Czytany 584 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

niedziela, maj, 19, 2019

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik