poniedziałek, październik, 02, 2023

Finałowe atrakcje Dni Leska - piątek i sobota pełne atrakcji Wyróżniony

Imprezy Napisał  piątek, 24 maj 2019 07:30 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

LESKO, PODKARPACIE. Święto naszego miasta wchodzi w finałowy etap. Już dziś będziemy w centrum miasta podziwiać młodzieżową żakinadę, a jutro od rana czeka na wszystkich mnóstwo atrakcji. Choć pogoda nas nie rozpieszcza - z pewnością warto wyjść z domu. Zapraszamy do zabawy!

W piątek, 24 maja, już od godz. 10.00 rozpocznie się młodzieżowa ŻAKINADA, a potem konurs na najciekawsze przebranie. Wszystko w centrum miasta na rynku. Dla dzieciaków przygotowano również place zabaw.
Po południu, od godz. 13.30 na kompleksie sportowym przy basenie Aquarius rozpoczną się turnieje plażowej piłki siatkowej i plażowej piłki nożnej o puchar burmistrza Leska.
Wieczorem szykuje się świetna zabawa przy muzyce. W parku, w amfiteatrze zagrają zespoły "Teleport" i "The Endless River".

W sobotę, 25 maja już od 8 rano rozpoczyna się - w Aquariusie - Maraton pływacki oraz w hali sportowej przy ul. Mickiewicza I Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Leska.
Od godz. 10.00 będziemy mogli m.in. podziwiać żywe rzeźby w wykonaniu Teatru Rzeźb "Carnaval" Odessa, trwać będą kolejne zawody sportowe, a o godz. 18.00 w parku w Lesku (lub w razie niepogody na zamku w Lesku) zapraszamy na spektakl teatralny "Noc w muzeum".
Sobotni wieczór i noc będzie należeć do miłośników muzyki - o godz. 19.00 na rynku w Lesku odbędą się koncerty Megustar, Fanatic i Rompey, a po koncertach - dyskoteka.

Na wszystkie atrakcje wstęp wolny.

Zapraszamy!

dni.leska.plakat

Czytany 1623 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.