poniedziałek, październik, 02, 2023

Agrobieszczady 2019 - Lesko zaprasza! Wyróżniony

Imprezy Napisał  poniedziałek, 15 lipiec 2019 22:43 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

LESKO, PODKARPACIE. Jak co roku, w ostatni weekend lipca 27 i 28.07, Lesko zaprasza mieszkańców i turystów na AGROBIESZCZADY - Targi Rzemiosła, Przedsiębiorczości i Leśnictwa. Ta lubiana impreza ma na celu promowanie lokalnej przedsiębiorczości, rolnictwa, leśnictwa i obszarów wiejskich wywodzących się przede wszystkim z terenu Bieszczad oraz całego Podkarpacia. To również, a może przede wszystkim okazja dla wszystkich odwiedzających na świetną rozrywkę. Zatem - zapraszamy do Leska!

Co można zobaczyć w trakcie Agrobieszczadów? Podczas tej imprezy rokrocznie ma miejsce wystawa zwierząt, kiermasz rzemiosła i rękodzieła ludowego, sprzętu rolniczego i ogrodniczego oraz  prezentacje i promocje lokalnych firm, a także kiermasz roślin ozdobnych i wystawa ekożywności pochodzącej z gospodarstw ekologicznych Podkarpacia.
Nie zabraknie też atrakcyjnych prezentacji kulinarnych wraz z degustacją pysznych potraw regionalnych.
Warto dodać, iż z roku na rok zainteresowanie leskimi Agrobieszczadami wzrasta, o czym świadczy liczba odwiedzających ją mieszkańców i turystów, jak również systematycznie rosnąca liczba Wystawców.
Całość wystawy odbędzie się na terenie boisk sportowych oraz wokół obiektów szkolnych przy Zespole Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku.
W tym roku, prócz mnóstwa atrakcji, ozdobą artystyczną drugiego dnia Agrobieszczadów będzie koncert Andrzeja Cierniewskiego z zespołem.

Szczegółowy program imprezy - na plakacie poniżej.

agrobieszczady2019.plakat

cierniewski

Czytany 3055 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.