poniedziałek, lipiec, 15, 2024

Piknik charytatywny - dla Jacka i Zuzi. Zaproszenie do Jankowiec Wyróżniony

Imprezy Napisała  czwartek, 20 czerwiec 2019 09:38 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

JANKOWCE, BIESZCZADY. Już w najbliższą niedzielę, 23 czerwca w Jankowcach odbędzie się coroczny piknik charytatywny. Głównym celem tegorocznego pikniku jest wsparcie finansowe dla Jacka i Zuzi. Serdecznie zapraszamy. Na uczestników czeka moc atrakcji i świetna zabawa!

Organizatorzy pikniku, jak co roku, zadbali o to, by wszyscy dobrze się bawili. Będą występy artystyczne, strefa dla dzieci oraz swojska - pyszna kuchnia. Będzie również można zmierzyć się w Turnieju Sołectw o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Lesko.
Pamiętajmy przy tym, iż głównym celem tegorocznego pikniku jest wsparcie finansowe dla Jacka i Zuzi w ich zmaganiach z niepełnosprawnością.
Jacek w wyniku upadku z wysokości doznał poważnego uszkodzenia rdzenia kręgowego i pozostaje sparaliżowany od klatki piersiowej w dół. Jedyną szansą na powrót do zdrowia jest długotrwała, kosztowna rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku. Jej miesięczny koszt to ok. 20 tys. zł.
Zuzia jako wcześniak urodziła się z czterokończynowym porażeniem mózgowym. Nie potrafi samodzielnie chodzić, siedzieć, ani mówić, ale mimo tego, pełna jest radości życia. Chciałaby bawić się jak inne dzieci w jej wieku, niestety niedowład obejmuje całe jej ciało, co bardzo utrudnia jej ubieranie, karmienie, czy też zabawy. Dlatego tak ważna jest systematyczna, ciągła rehabilitacja.

Właśnie tym wspaniałym, dzielnym dzieciakom będziemy mogli pomóc finansowo podczas niedzielnej imprezy.

Przybywajmy zatem do Jankowiec!

Początek pikniku - godz. 15.00.
Miejsce: plac przy remizie OSP w Jankowcach.

Źródło: UMiG Lesko

piknik.jankowce

Czytany 1565 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.