Wielka Orkiestra zagrała po raz 31! Dziękujemy! Fot. Violetta Gajek / mojelesko.pl

Wielka Orkiestra zagrała po raz 31! Dziękujemy! Wyróżniony

Lesko i okolice Napisała  poniedziałek, 30 styczeń 2023 19:32 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę Galeria 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

LESKO, PODKARPACIE. To była wspaniała niedziela w całym kraju. Już po raz 31. na ulice polskich miast ruszyło tysiące wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, aby otworzyć nasze serca w szczytnym celu. Tym razem zbieraliśmy fundusze na zakup sprzętu medycznego niezbędnego do skutecznej walki z sepsą, która na całym świecie odpowiada za 1/5 zgonów. Również i Lesko dołożyło swoją cegiełkę, i to jaką! Już dziś wiemy, że leski sztab WOŚP zebrał ponad 44 tys. zł, a aukcje internetowe jeszcze trwają. Gratulujemy i dziękujemy!!!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, to ewenement na skalę światową, bo co roku potrafi zarazić energią i empatią cały naród. W wielkich miastach, tych mniejszych i całkiem małych, jak choćby nasze Lesko Polacy chcą wziąć udział w tej wspaniałej idei. Nie ma chyba już też w Polsce szpitala, w którym nie zostałby wykorzystany sprzęt uzyskany dzięki środkom zebranym przez WOŚP. Również leski szpital posiada wiele urządzeń z charakterystycznym serduszkowym logo, będących darem Wielkiej Orkiestry.
Dlatego dobrze się stało, że kolejny raz także Lesko miało swój sztab WOŚP i zbiórce pieniędzy towarzyszyło szereg imprez - od zawodów sportowych, po koncerty hip-hopowe. Nie brakowało gorących licytacji, które jeszcze trwają.
Spójrzmy zatem na wydarzenia leskiego finału WOŚP. Zapraszamy do naszej GALERII ZDJĘĆ (poniżej tekstu).
(md)

Fot. Violetta Gajek

Czytany 361 razy
Więcej w tej kategorii: « Kolizja na skrzyżowaniu DK84

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.