poniedziałek, czerwiec, 14, 2021

VI Festyn Parafialny w Jankowcach

Imprezy Napisał  poniedziałek, 10 sierpień 2015 08:40 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już w najbliższą niedzielę, 16 sierpnia odbędzie się VI Festyn Parafialny w Jankowcach. Wsród atrakcji występ zespołu BACIARY. Cały dochód zostanie przeznaczony na dokończenie budowy kościoła w Jankowcach.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla tych najmłodszych i nieco starszych. Będą występy dzieciaków, loteria fantowa, licytacje i koncerty kapel, w tym tej, na którą zawsze wszyscy czekają z niecierpliwością – góralska kapela „BACIARY” z Poronina !!!
Twórcy między innymi takich hitów jak „Żyje się raz”, czy „Zostań tu ze mną na zawsze”, wystąpią ze swoim repertuarem o godzinie 15:00 i przez blisko dwie godziny dostarczą nam niezapomnianych wrażeń ;)
Oprócz gwiazdy na scenie zobaczymy pokazy tańca, kabaret, bajkę oraz muzykę folkową i podwórkową, a także zespół "Rompey" (disco polo) !!! Na koniec, podczas zabawy tanecznej przeniesiemy się w lata 70. z zespołem "Wagant".

Oczywiście oprócz występów na scenie czeka na Was pyszne jadło regionalne, warsztaty rękodzielnicze, wesołe miasteczko (dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, bumper ball, ….) i wiele, wiele innych atrakcji, z których każdy wybierze coś dla siebie.

Początek festynu - godz. 14.00.

WSTĘP WOLNY!

Serdecznie zapraszamy!

 

baciary.w.jankowcach

Czytany 1251 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 sierpień 2015 05:54

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

poniedziałek, czerwiec, 14, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik