Startuje faza grupowa konkursu sportband.pl - głosujmy na leskie drużyny!

SPORT W REGIONIE Napisał  %PM, %27 %009 %2019 %23:%Lut wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

SPORT. Startuje druga faza konkursu portalu sportowego podkarpacieLIVE i firmy sportbrand.pl, w którym do wygrania jest zestaw strojów sportowych. Przed nami głosowanie w grupach. Głosujmy na leskie drużyny!

Firma sportbrand, producent markowej odzieży sportowej, dla zwycięzców ufundowała zestaw strojów sportowych (18 koszulek + 18 spodenek). Zdobywca drugiego miejsca otrzyma również zniżkę 50% na zakup strojów sportowych.

Liczba zgłoszeń i zanteresowanie konkursem przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów, dlatego podzielono głosowania na grupy. Łącznie jest 203 uczestników, którzy podzieleni zostali na 9 grup (osiem po 23 zespoły i jedna 19-zespołowa).

W grupie V i VII można zagłosować na drużyny z naszego miasta - w gr. V rywalizują dziewczyny z sekcji kobiet Sanovi Lesko, a w gr. VII można zagłosować na Wilczki Lesko.
 
W fazie grupowej głosowanie potrwa do 1 marca do godz. 16.00. Do kolejnej fazy awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej grupy.
 
W decydującej fazie pozostanie 36 zespołów, na które będzie można głosować. Głosowanie to potrwa od 2 do 7 marca do godz. 16.00. Wtedy poznamy ostatecznych zwycięzców.
 
No więc, zaczynamy :-) Powodzenia!

Dajmy szansę naszym piłkarkom i piłkarzom!

Link do strony z głosowaniami - TUTAJ

Czytany 253 razy Ostatnio zmieniany %PM, %27 %026 %2019 %23:%Lut

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

poniedziałek, czerwiec, 17, 2019

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik