Runmageddon również w Lesku. Zaproszenie Wyróżniony

SPORT W REGIONIE Napisał  czwartek, 01 październik 2020 19:13 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(1 głos)

LESKO, BIESZCZADY. W sobotę i niedzielę, 24 i 25 października, po raz pierwszy w historii Leska zawita do nas najbardziej ekstremalny cykl biegów przeszkodowych w Europie – Runmageddon. Zawodnicy z Polski i Europy zmierzą się na trasach Runmageddon Rekrut (ok. 6 km), Runmageddon Hardcore (ok. 21 km) i Runmageddon Ultra (ok. 42,195 km).

Na trasie czekają na uczestników - błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy i inne atrakcje. Trudno znaleźć na świecie imprezy z takim zagęszczeniem przeszkód i tak wymagającą trasą jak ta, bieszczadzka!
 
Wszystko to stało się możliwe dzięki współpracy urzędu miasta z największymi gestorami branży noclegowej w gminie – Hotelem Szelców, Kompleksem Rekreacyjno-Wypoczynkowym Lesko Summer & Ski, Pensjonatem Gawra, Hotelem Salamandra, Osadą Podróżnika oraz Hotelem Skalny Spa z Polańczyka, a także dzięki Leskiemu Centrum Edukacji i Sportu, Leskiemu Przedsiębiorstwu Komunalnemu Sp. z o.o., Sport Lesko Sp. z o.o., jak i Nati Bar.

Miasto dziękuje za wybór Leska głównemu organizatorowi Extreme Events Sp. z o.o. i zaprasza do udziału w tym wielkim dla całych Bieszczad wydarzeniu!

 
Więcej szczegółów znaleźć można na: www.runmageddon.pl.

Organizatorzy poszukują również wolontariuszy do udziału w tej niezwykłej imprezie - plakat informacyjy poniżej.

runmaggedon.wolontariat

Czytany 758 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Pogoda

sobota, grudzień, 04, 2021

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik