Ondra Smeykal i Dominik Muszyński w Hipisówce. Zaproszenie na koncert

Imprezy Napisał  środa, 18 październik 2017 03:53 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DOŁŻYCA, BIESZCZADY. W najbliższą sobotę, 21 października w Hipisówce, w Dołżycy na zakończenie sezonu zagrają niezwykli artyści - Ondra Smeykal i Dominik Muszyński.

Dołżycka Hipisówka zaprasza - Ondra Smeykal wraz z Dominikiem Muszyńskim zaczarują Was swoją grą i przeniosą muzyką w niesamowite miejsca.

Ondra Smeykal to jednoosobowa orkiestra didgeridoo. Tak chyba najtrafniej można opisać niezwykłość muzyki tego fenomenalnego artysty. Oryginalny styl gry to rezultat całkowitego poświęcenia się temu instrumentowi.
Od ponad dwóch dekad i z coraz większą intensywnością Ondrej stale rozwija i definiuje na nowo swoje własne unikalne podejście do didgeridoo.
Fakt, że stosuje głównie niezwykle długie Dido - nawet do 4 metrów długości, pozwala mu uzyskać wyjątkowo głębokie tony i grać znacznie szerszy zakres dźwięków i podtekstów niż na standardowych Didgeridoo.

https://www.youtube.com/watch?v=_g4ILui8o3Y&t=824s

Dominik Muszyński - człowiek orkiestra, od 1991 r. zajmuje się muzyką i promocją kultury etno. Gra na wszelkiego rodzaju instrumentach perkusyjnych, a w szczególności na bębnach conga i djembe. Jest liderem zespołu Wadada (czyt. ładada), z którym koncertuje na terenie całej Polski i nie tylko.

https://www.youtube.com/watch?v=t0WF9zh8Bbc

Początek koncertu: godz. 20.00

Bilet: 15 zł


Źródło: Hipisówka

hipisowka.dolzyca

Czytany 202 razy Ostatnio zmieniany środa, 18 październik 2017 04:04

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

poniedziałek, listopad, 12, 2018

amgis

Pogoda

poniedziałek, listopad, 12, 2018

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik