OFFTRAVEL pod Małą Rawką. Zaproszenie na festiwal

Imprezy Napisał  środa, 25 październik 2017 21:09 wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę 0
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

USTRZYKI GÓRNE, BIESZCZADY. W piątek i sobotę, 3 i 4 lipca odbędzie się w Ustrzykach Górnych, w Bacówce pod Małą Rawką druga edycja Festiwalu Wypraw Przygodowych OFFTRAVEL. To dwa wieczory, podczas których zobaczyć będzie można zdjęcia i posłuchać opowieści o niezwykłych, dalekich wyprawach w wyjątkowe miejsca na ziemi.

W tym roku uczestnicy festiwalu odwiedzą Himalaje, Mongolię, Islandię, Norwegię i Spitsbergen. Będzie to też świetna okazja do poznania ludzi, dla których podróże to przygoda i sposób na życie, a barwne historie zaproszonych gości inspirują do wyruszenia na wyprawę życia!

Pokazy slajdów, które będzie można zobaczyć:

Wielki Szlak Himalajski: Indie i Nepal – Bartosz Malinowski, świeżo po powrocie z Indii, opowie o wędrówce kolejnymi etapami długodystansowego szlaku przez najwyższe góry świata. Bartosz zaprezentuje zdjęcia z trekkingów w Nepalu (Annapurna, Dhaulagiri, Manaslu) oraz w Indiach (Kaszmir, Ladakh, Pin Parwati, Chadar).

Zimowy horyzont – Joanna Mostowska, zdobywczyni wyróżnienia na Kolosach, zabierze wszystkich w podróż w przez surowe, północne krainy i zdradzi sekrety swoich polarnych wypraw.

Galopem przez Mongolię - z Sylwią Kubiak, zawodniczką i trenerką wielokrotnie nagradzaną na prestiżowych zawodach jeździeckich, przeniesiemy się w bajeczne góry i stepy Mongolii.

Zapraszamy do Bacówki pod Małą Rawką 3-4 listopada!

offtravel.bacowka

Czytany 274 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

poniedziałek, listopad, 12, 2018

amgis

Pogoda

poniedziałek, listopad, 12, 2018

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik