Fiolka

LESKO, PODKARPACIE. W poniedziałek, 1 czerwca, swoje podwoje otworzyła leska Galeria Synagoga. Na miłośników sztuki czekają piękne i różnorodne dzieła regionalnych twórców.


LESKO, PODKARPACIE. Stowarzyszenie Przestrzenie Wyobraźni działające przy gminie Lesko we współpracy z leską młodzieżą w odpowiedzi na apel Powiatowego Szpitala w Lesku zgłaszającego zapotrzebowanie na środki ochrony indywidualnej dla personelu organizuje społeczną zbiórkę funduszy na ten cel.


POLSKA. W piątek wieczorem premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformowali, że w związku z pandemią koronawirusa w Polsce wprowadzony został stan epidemii. W prawie i sytuacji obywateli sporo to zmienia. Pojawiają się nowe obowiązki i prerogatywy - wszystko, by jeszcze bardziej wzmocnić możliwości zapobieżenia rozprzestrzeniania się wirusa w społeczeństwie.


LESKO, PODKARPACIE. Jak na swoim profilu poinformował burmistrz Leska, Adam Snarski, w związku z sytuacją panującą wokół walki z epidemią koronawirusa, również i w naszym mieści udało się zorganizować doraźną pomoc dla szpitala. Poniżej treść informacji zamieszczonej przez burmistrza.


LESKO, PODKARPACIE. Ze względu na zagrożenie spowodowane epidemią koronawirusa, leski urząd miasta, podobnie jak wiele innych, wstrzymał bezpośrednią obsługę interesantów.


POLSKA. Komenda Główna Policji oraz FinCERT.pl – Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP ostrzegają przed fałszywymi ogłoszeniami związanymi np. z potrzebą zapłaty za szczepionkę przeciwko koronawirusowi COVID-19, czy przejęciem przez NBP środków klientów zdeponowanych w bankach jako tzw. rezerw krajowych NBP.


LESKO, PODKARPACIE. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 na terenie naszego kraju, burmistrz Leska Adam Snarski przypomina o zakazie wynajmu miejsc noclegowych dla turystów.


LESKO, PODKARPACIE. Urząd miasta uruchomił całodobową infolinię dla mieszkańców gminy Lesko, gdzie mogą uzyskać wszystkie niezbędne informacje związane z pandemią koronawirusa oraz zgłaszać osoby wracające z zagranicy oraz przypadki naruszania kwarantanny.


LESKO, PODKARPACIE. Ze względu na stan epidemiczny, Zakład Opieki Zdrowotnej w Lesku informuje o specjalnym trybie obsługi klientów.


PODARPACIE, POLSKA. Komunikat Ministerstwa zdrowia z dzisiejszego poranka mówi o 8 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. Potwierdzone przypadki dotyczą czterech osób z województwa warmińsko-mazurskiego, dwóch osób z województwa śląskiego i po jednej osobie z województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego. Liczba zakażonych wynosi obecnie 246 osób. Z powodu COVID-19 w Polsce zmarło do tej pory pięć osób.


Strona 1 z 30

Pogoda

sobota, sierpień, 08, 2020

Pogoda Lesko z serwisu

Zdjęcie dnia

Brak grafik